Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy a nővéremn...

Hogy lehet az, hogy a nővéremnek feltűnik, de anyámnak nem?

Figyelt kérdés
Szóval a nővérem hogyhogy észreveszi azt, hogy a nagybátyánk közeledik felém,meg anyám nagybátyja is, és anyámnak ebből semmi sem tűnik fel..?

2016. júl. 9. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem veszi észre magától, akkor mindenképpen szólj neki.
2016. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

Tehát a te nagybátyád is, meg édesanyád nagybátyja is??

Ez mindenképp érdekes, nem lehet, hogy csak bebeszéled?

Egy kérdés: Tehát "úgy", szexuálisan közeledik feléd? Hány éves vagy? Szólj anyukádnak akkor.

2016. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Bár lehet csak bebeszéled szerintem, mik ezek pedofilok, anyád nagybátyja már vénember, szerintem vagy bebeszéled, vagy pedig elég gázos a családod, hogy ilyen rokonok nyomulnak rád.:/
2016. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

17 vagyok. Nem csak bebeszélem magamnak.. Folyamatosan lecsúszik a kezük ölelésnél a seggemre, van, hogy bele is markolnak.. Amikor puszit adok, valahogy mindig félrecsúszik...

Szerintem ez valami családi vonás nálunk.:D

2016. júl. 9. 11:18
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem pedofilia, szimplan gusztustalankodas. Szerintem probald meg nekik hatarozottan megmondani, hogy NE, illetve fogd meg a kezet ha lejjebb akarja csusztatni. Erzekeltesd azt, hogy nem neked kell rosszul erezned magad a viselkedesuk miatt, hanem ok halal gazak. Ellenkezz hangosan, hogy mas is hallja, nem neked kell szegyenkezned, hanem nekik. Ilyet egy kozel felnott novel nem csinal a jofejkedo nagybacsi, ezt hozd a tudtukra, szerencsere mar nem vagy kislany. Ha nem hagyjak abba, akkor szolj valakinek, aki nyomatekosabban is elbeszelget a ven kecskek fejevel.
2016. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
A vén disznók biztosan ki vannak éhezve. Utasítsd rendre őket mert ha nem teszed, azt fogják hinni hogy tetszik neked amit csinálnak. Ha nem állnak le, szólj a szüleidnek mielőtt tényleg baj lesz. Ugyanis ez a "gusztustalankodás" már szexuális zaklatás.
2016. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Én is nővér vagyok, ha az én húgommal csinálna valaki ilyet, kicsavarnám a kezét. De késő lenne, mert a húgom már minimum a fellökte volna.
2016. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Anyád sem normális hogy ezt helyénvalónak látja. Undorító társaság, hagyd ott őket vagy ordítsd le a fejüket. Ez rémes.
2016. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Anyádnak is feltűnik, de ő nem hajlandó tudomásul venni, mert szörnyen kellemetlen lenne neki.
2016. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, neked kell cselekedned, még pedig határozottan. Az ilyen "jófejkedő" alakok a nem elég határozott visszautasítást is igennek, beleegyezésnek fogják fel. Ne várj anyukádra, majdnem felnőtt vagy. Jogod van megvédeni magad, szóval ne félj attól, hogy te kerülsz szégyenbe. Miért is? Visszahúzódó nőként tudom, hogy nehéz megtenni az ilyen lépéseket, de muszáj. Hidd el, amit csinálnak, nem természetes. Nekem sem volt egy álom családom, sőt, de a seggemet senki se fogdosta.
2016. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!