Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mire vélni ezt a...

Nem tudom mire vélni ezt a viselkedést, szerintetek? A többi lenn.

Figyelt kérdés
A sógoromról van szó.10 év van köztünk.Régebben is mindig megtaláltuk a hangot,de nem beszélgettünk sosem sokat.Viszont tavaly óta azt veszem észre,mintha a sógorom felesége féltékeny lenne.De csak viccesen csinálja.Nem tudom,de lehet,hogy tetszem a sógoromnak.Amikor megpusziljuk egymást,akkor mindig végigsimitja a kezemet,meg mostanában meg is szoritja,de nem úgy hogy fáj,hanem hogy úgy érezzem.Ezt nem tudom úgy leirni,érzelem lenne benne.Amikor voltam fodrásznál múltkor,akkor is megdicsérte vagy 2x is,hogy mennyire jól áll nekem.Aztán utána ezt fel is hozta a felesége,hogy 2x is megdicsért a férje.Amikor ha elmegyünk egymás mellett,rámmosolyog.Egy helyen dolgozunk ráadásul.Szeerintetek?Én nem akarok tőle semmit...
2010. aug. 6. 19:43
1 2
 11/19 anonim válasza:

Én is tudtára adnám a helyedben, hogy észre vettem a dolgot. Viszont most még szerintem nem lehetsz biztos, és ha tényleg akar vmit, akkor úgyis tovább fog nyomulni. A komoly szembesítést véleményem szerint tartogasd akkorra. (Ha előferdülne.)

Én vhogy lazán célozgatnék első körben. Pl.: egy ilyen sunyi simi után megkérdezném, hogy "Mi ez az új szokás? Vagy az elmúlt 9 évben is ezt csináltad, csak én nem vettem észre?..." :)

No de a viccet félretéve, gondolom nem gyanakodnál, ha eddig is így lett volna...

2010. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te akarsz tőle valamit és tőlünk vársz megerősítést,mondjuk azt, hogy te is bejössz neki,nem?
2010. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Már bánom,hogy feltettem a kérdést.Én enkitől nem várom megerősitést.Imádom a férjem,csak neki élek.És nem csalnám meg soha.És nem tetszik a sógorom sem.
2010. aug. 6. 20:22
 14/19 A kérdező kommentje:
férfi is van köztünk?húha!Szóval a nők mindent túlreagálnak?Okés,akkor nem akar tőlem semmit.Én megnyugodtam.Végülis kettőn áll a vásár...
2010. aug. 6. 20:24
 15/19 anonim ***** válasza:

Úgy működik ez az egész, hogy van egy adó meg egy vevő, ő az adő, te pedig a vevő.

Ha nem éreznél iránta valami kis minimális vonzalmat élből elutasítottad volna, a kézsimításokat, éreztetted volna vele, hogy nem vagy vevő. De mivel ez belőled kiváltott valamit ezért lettél te a vevő és most ezért van ez a szitu.

Egyértelműen bejössz neki, neked kéne éreztetni vele, hogy stop van és ne menjetek tovább, mert ebből botrány lesz :)

Innen még vissza lehet fordítani családi felfordulás nélkül.

28/N

2010. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
azon kivül,hogy a női hiúságnak jót tesz,hogy tetszik valakinek,azon kivül semmi.én birom őt,sosem tagadtam.de mint rokont,ennyi.Mindenkivel kedves vagyok.Én nem szeretnék családi vitákat,úgyhogy megfogadom azt,amit irtatok.
2010. aug. 6. 20:29
 17/19 anonim ***** válasza:

Meg ne sértődj már!

Nem mindent és nem minden nő. De a válaszaid alapján szerintem te igen sok mindent túlreagálsz. Lehet,hogy a sógorod mindenkivel ugyanilyen kedves, csak nem mindenki gondolja,hogy szerelmes belé. Figyeld meg,másokhoz hogy viszonyul. Lehet,hogy nem te vagy az egyetlen kivételezett...

2010. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

én nem sértődtem meg!

de már kezd úgy kinézni,mintha én kezdtem volna ki vele.csak azért mert nem vagyok bunkó.Egyébként mindegy is.Köszönöm mindenkinek,aki hozzászólt.

2010. aug. 6. 20:32
 19/19 anonim ***** válasza:
Az en sogorom is ilyen, raadasul a ferjem elott is. Egyszer olyat mondott, hogy remeli, hogy a baratnojenek neznek a regi oszt. tarsai (egy boltban voltunk). Annyit tudok neked mondani, hogy ne is gondolkozz rajta. Ha latja, hogy nem viszonzod, akkor majd lejjebb hagy idovel ezzel a viselkedessel. Szerintem ne mosolyogj vissza ra, mert sok ferfi egy szep nezest mar flortnek vesz. Tudtara kell adni utalasokkal, hogy te semmit sem akarsz es a sajat felesegevel kellene foglalkoznia.
2010. aug. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!