Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nagyon féltenek ....

A szüleim nagyon féltenek . Már túlságosan is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. És nem nagyon akarnak engedni sehova. Egy faluban lakunk .. és ha a barátnőimmel el szeretnék menni bulizni akkor nem engednek! Pedig tényleg csak nagyon ritka ha bulizni van kedvem! A barátaim néha le is néznek hogy " besült " vagyok mert nem megyek sehová! Mit tegyek? Holnap is lesz egy buli és oda szeretnék menni.. de még nem vetettem fel a témát. De félek meg kérdezni. Úgyis a válasz NEM! Kérlek segítsen valaki! :(
2010. aug. 6. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én 18 éves lány vagyok és engem se enged sehova anyukám, az öcsémet aki 16 éves mindehova engedi mondván hogy "mert ő fiu és tud magára vigyázni"... de szerintem ez hülyeség. Lehet téged is csak féltenek a szüleid. Én mondjuk sose vágytam a bulikra és ilyen helyekre, de ettől nem tartom magam "besült"-nek.
2010. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat .. :)

Egyébként hiába mondom hogy kivel akarok menni. Tudja és akkor sem akar. De most megengedte hogy lessz egy faluban egy bál és oda elmehetek. :) ez egy jó pont.. de a disco-t átaludhatom :/

2010. aug. 7. 08:54
 13/16 anonim ***** válasza:

szerintem aki 13 évesen már diszkóba megy és marad addig míg szeretne, ráadásul egyedül, nem bizti hogy jól jár. saját tapasztalat. ugyan én faterral jártam fel és időre mentünk haza általában( ne nevessetek ki, minden barátom csodálta meg nagyon csípték őt :D), de akkor is olyan szinten állok 19 éves fejjel, hogy gyakorlatilag kiégtem. nem izgat már a diszkózás egyáltalán. mondjuk a stílusom is más lett azóta, de...


kedves picicsajj:)

próbálj meg érveket felhozni és hátha:) addig kell hajtogatni, míg el nem gondolkoznak rajta a kedves szülők. előbb vagy utóbb, de beadják a derekukat, hidd el! :)

2010. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ha hiszitek ha nem ma mehetek disco-ba :O

annyira várom (:

remélem nem jön közbe semmi :O :D

2010. aug. 7. 13:41
 15/16 anonim ***** válasza:
na szija! sikerült eljutni a buliba? :) mesélj, mert kíváncsi vagyok! :)
2010. aug. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Úgy történ hogy megkérdeztem apum hogy elmehetnék-e? és egyből jött a NEM! Én ölelgettem és mondtam hogy egész évben tanultam és ritkán megyek walahowá .. erre nevetett és a végén mondta hogy mehetek de úgy viselkedjek hogy lessz még buli és úgy viselkedjek.. / értitek hogy majd elenged máskor is ha jól viselkedem / és elmentem. Nagyon jó wolt :P és semmi rosszat nem csináltam :) Máskor is mehetek majd .. :D Köszi a válaszokat! =) (L)
2010. aug. 9. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!