Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
A barátommal már több mint 2 éve együtt vagyunk de titokban mert a szüleim tiltanak tőle,apámmal nagyon sok konfliktusunk van emiatt mert nagyon paranoiás hiába mondom hogy nincs senkim mindenhova követ,vagy figyeltett ahogy barátomat is de még egyik barátnőmet is akitől mostmár próbál eltiltani amikor a csaj semmit nem csinált.Nemsokára 18 leszek és úgy tervezzük elmondjuk szüleimnek hogy mi a helyzet de félek mert apám nagyon fenyegetőzik azzal hogy megöli a srácot ha kiderül valami.Amúgy a srác apámnál focizik,és kb mindenhéten ott vagyok én is anyámmal,de probálok nem sokat beszélni a sráccal és a többi fiúval is hülyülök,de apa csak azt veszi észre ha barátomhoz hozzá merek szolni. Tudtok valami tanácsot adni? mit kéne tennem?

2020. szept. 20. 11:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%
Roma származású?
2020. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
De, a srác pont annyira magyar, mint te. Kellemes lesz, ha a családja előtt is sikerül ilyen megjegyzést tenni. Nyugodtan ki lehet írni, hogy roma a srác, szerintem, gázabb azt mondani, hogy nem magyar. Egyébként szerintem sem kellene ezzel a hozzáállással vele járnod.
2020. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Privátban kaptam: "Már bocs de szerintem ha tanácsot kérek hogy hogy maradjunk együtt nem kéne a kkepembe vágni hogy ne legyek vele.. Szeretem ezért vele maradok."

Oké, értem, hogy szereted, de ez egy anonim oldal, miért nem mered felvállalni itt sem?! Miért nem lehet megírni a tényeket, miért kell ez a rizsa, hogy nem magyar?? Ami persze nem is igaz...

2020. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!