Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Szüleim nagyon régóta már rossz viszonyban vannak. Legutóbb is volt egy hatalmas vita.

Közben rájöttem, anyám félrelépett. Beismerte nekem végül.

Rendeződött közben a szülők közti viszony, viszont apám semmit nem tud.

Ha elmondom a család, munkahelyek, ház odavan.

Anyám csitit, hogy ne tegyem, de nem bírom magamban tartani. Szerinte a családot, ami újra egyben van szétrombolom és a többi megy magával.

Erőszaktól félek a legjobban.


Ha elmondom, lehet megbánom, ami esetleg történik a szokványos válásokon felül.


Ami gyötör, apám szemébe nem tudok nézni.

Anyám meg szó szerint nincstelen lesz.


Volt valaki már hasonló helyzetben?

Mit tegyek?



2016. júl. 17. 16:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%

Árulj már el nekem valamit.

Ha anyád és apád helyzete rendeződni látszik, ha megoldják maguk között, akkor te mi a francnak avatkozol bele a magánügyükbe? Nem rád tartozik. Anyud majd egyszer elmondja ha akarja. Apudnak meg lehet jobb a tudatlanság is. De te miért akarsz olyanba beleavatkozni amihez semmi közöd?

2016. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
53%

Annyira gyerek vagy még. Ez csak szex, testiség, semmit nem jelentett neki. A másik meg hogy nem kell beleszolnod a szüleid szexuális életébe. Anyukád miért lenen nincstelen?


Van szerződésük vagy lehet bizonyítani a megcsalást?


Ne mondj semmit, nem a te dolgod. Ha minden másik nap hármasbn csinálják ahhoz sem lenne közöd.

2016. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Rengeteg üzenet van, így bizonyítható lenne.
2016. júl. 17. 17:01
 4/32 anonim ***** válasza:
52%
De minek kontárkodnál bele a szüleid magánügyébe? Ennyire unatkozol? Miért nem a saját magánügyeddel foglalkozol?
2016. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
Egyszer már kérdezted, miután kéretlenül belenéztél anyád telefonjába. Vonulj vissza, ne kavard a sz.rt. Mit tegyél? Maradj csendben és ne kutakodj a szüleid ügyei körül.
2016. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%

Semmit nem kell csinálnod, az ő dolguk. Ne legyél az igazság bajnoka,nem mindig jó dolog az. Honnan tudod, anyád miért lépett félre? Honnan tudod, hogy apád nem?

Nem tartozik rád.

Apád szemébe nyugodtan nézhetsz,nem bűn, ha nem árulkodsz.

2016. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%

Te örülnél, ha a szüleid beleavatkoznának a magánéletedbe?


Mondjuk a nagy szerelmednek elmondanák a hasonló esetet?

Vagy ha a felnőtt életedet robbantanák szét, mikor már épp kezded helyrehozni?


Nem tudom, hány éves vagy, max 12-nek gondollak, annyira nem vagy empatikus.

2016. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Hallgatni fogok, mert senki nem jön jól ki ebből.

Szeretem a szüleimet, de túl kell lépnem rajta valahogy.

2016. júl. 17. 17:56
 9/32 anonim ***** válasza:
12%
Mond el apádnak a rib.anc an.yádat.
2016. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

Nehéz lehet most Neked, megértem, hogy vívódsz.


Jobb a hallgatás. Valószínűnek tartom, hogy apád megérzett valamit, lehet, hogy ezért is voltak a nagy veszekedések. Lehet, hogy ha akarná, ő is látná a megcsalás jeleit, de inkább félrefordítja a fejét, mert szeretné ő is, ha rendeződne a helyzet.


Nem árulod el az apádat azzal, ha csendben maradsz. Lehet, hogy óriási rombolást okoznál a lelkében, a családotok életében, anyád életében is, ha megszólalnál. Azt már onnantól nem lehetne helyrerakni, Neked pedig azzal kellene együtt élned, hogy meghoztál egy ilyen döntést.

2016. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!