Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyobb értékű ajándékot...

Nagyobb értékű ajándékot kaptam, de nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apámmal körülbelül havi egy hetet találkozom. Pár hónapja fontolgattam a telefon vásárlást, mert az akkori készülékem kezdett elromolni. Vettem is magamnak egy iPhone-t (direkt nem a legújabbat, mert nem tudtam, mennyire fogom megszeretni és már egy ideje terveztem, hogy almás készüléket vegyek és ennek most jött el az ideje, de ezt nem hangoztattam soha).


Pont rá egy hónapra apám megjelent a 11-es modellel, ráadásul kiderült, hogy részletre vette meg (nem is értem, ebben a bizonytalan világban...). Egy szóval sem ejtettem ki a számon az iPhone-t.


Mellékes információ, hogy soha nem voltam fiatalabb koromban sem az a követelőzős fajta cica baba, aki csak márkás ruhában jár, mindenből a legújabb, legdrágább kell, stb.


Igazából most kezdek átállni/megszokni az iPhone-t, és még "félek" használni a 11-est, mert gyakran ki szokott esni a kezemből a telefon és félek, hogy az üveg hátlap összetörik. Ráadásul nagyon jól elvagyok a korábbi modellel. Valamint nem az a fajta vagyok, aki Facebook-ra, Instagramra folyamatosan tölti fel a szelfiket és "kötelező eleme" a képnek a legújabb készülék.


Szóval itt vagyok egy olyan plusz készülékkel, amit nem tudom, hogyan és mikor fogok kihasználni ráadásul ebben a helyzetben valahogy feleslegesnek érzek. Az általam vett készüléket nem tudom, hogy eladnám e...


Gyakran megkérdezi, hogy milyen a telefon, szeretem e, használjam, mert ha valami baja van, visszaviszi. Csak az a baj, hogy még nem használom és nem érti a miértet, emiatt pluszban kellemetlenül érzem magam.


26n


2020. szept. 27. 14:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Örülj neki


Az én apám 13 éve le se szar, nem láttam csak ebbe gondolj bele.

2020. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!