Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most adjam fel a kapcsolatunka...

Most adjam fel a kapcsolatunkat? Nagyon régóta barátok vagyunk.

Figyelt kérdés
Van egy srác barátom. Szinte már testvérek vagyunk...18 éve vagyunk barátok. Nekem van férjem és egy 2 éves kislányom. Boldog család vagyunk. Barátom szokott át jönni hozzánk beszélgetünk,sütögetünk kint stb. Segít a kislányom körül,amíg én megcsinálok otthon mindent,ő a kislány keresztapja. Nagyon bensőséges a viszonyunk, szerencsére a férjemet ez nem zavarja,elvégre, akkor nem lett volna ő a keresztapja. A probléma az, hogy lett egy barátnője. Aminek egyébként nagyon örültünk,mert ő az első komolyabb neki, egészen addig, amíg meg nem ismertük. Mondjuk úgy, hogy olyan undorral és megvetéssel nézett rám,mintha el loptam volna a párját...holott nincs és nem is volt sose közöm hozzá úgy. Azt mondta neki miután elmentek, hogy választhat vagy mi vagy ő. Nyilván én mondtam neki, hogyha tényleg azt érzi, hogy ez a nő az igazi, akkor nem fogunk "közéjük állni",de ő azt mondta, hogy nem akar minket hanyagolni. Azóta ritkultak a találkozások,de jön, amikor csak lehet,de úgy, hogy hazudik a nőnek és 1x már lebukott. Lett belőle hatalmas nagy balhé,majdnem szakítottak. Fogalmam sincs, hogy miért utál engem ez a nő annyira. Teljesen normális voltam vele, ráadásul a barátomtól is tartottam a távolságot, hogy ne legyen kellemetlen neki,pedig mindig puszi-öleléssel köszönünk a férjem jelenlétében is,de ezt is elhagytam emiatt. A férjemmel nem nagy barátok, inkább haverok,de jól kijönnek. Ő megmondta neki, hogy jó lenne,ha lekoptatná a nőt,mert egyrészt megeszi az életét a folytonos féltékenységgel, papucsot csinál belőle másrészt nem véletlenül választottuk őt a gyerek keresztapjának,de én még mindig úgy gondolom, hogy hogyha szereti és ezen kívül minden klappol a nővel, akkor nem érdemes szakítania vele. Egyelőre ő nem tudja, hogy mi legyen. Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Azt egyáltalán nem akarom, hogyha pl. eljön ide és a nője itt találja, akkor elkezdjen itt balhézni nekünk,mert ezt is ki nézem belőle. Hogyan állnátok ehhez a helyzethez?

2020. szept. 28. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Valószínűleg nem leszek most népszerű a véleményemmel.

Nálunk a családban van hasonló, csak itt testvérpárról (férfi-nő testvérpár) van szó. Nagyon össze vannak nőve (ikrek is amúgy). A lány férjhez ment, gyerekei vannak, és kb. ilyen gyakoriságú a kapcsolattartás a testvérével. Tehát heti egyszer minimum megy munka után hozzájuk a tesó (amúgy 35 évesek), ha már jössz, ugorj be légyszi a boltba, hozzál ezt vagy azt, stb.

Barátnője nincs a pasinak, nem is nagyon maradt meg mellette nő, mert neki ez az elsődleges, hogy lényegében benne él a lánytesó családjában.

Szerintem ilyen szinten már nem normális az egymásra tapadás, ahogy kérdezőnek és a jóbarátnak sem. A másik embernek (pasinak) is kellene, hogy legyen azért magánélete. (És megsúgom, én, mint barátnő (igaz, nem hisztiznék), de nem ehhez szeretnék asszisztálni, a kettőnk leendő életét háttérbe tolva.

2020. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura ez a fiu barat!

Egyszer ketszer beugrik a ferjed helyett is?

Ez a normalis h lesz sajat bnoje es sajat csaladja, nem nalatok lesz potlek!

2020. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nálunk nem volt sosem pótlék,hanem a család része. Szerencsére szakítottak. Úgy tűnik, hogy a srác sem bánja,mert elege lett a folyamatos hisztikből.
2020. okt. 4. 14:28
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Sztem szerelmes beled!

Mi masert jarna oda ennyit? Az a normalis hha az embernek elobbre van a sajat elete, csaladja a baratjáènàl.

Ha tetszik ha nem! Igy nrn lesz kapcsolata amig rad var!

2020. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Érdekes...18 év alatt egyszer sem mondta és sosem volt félre érthető a viselkedése... elég gyakran voltam egyedülálló fiatalabb koromban mégsem próbálkozott, akkor sem. Sőt meg is mondta, hogy egyáltalán nem vagyok az esete, amikor rákérdeztem, hogy milyen nőt képzel el magának és azt, mondta, hogy mondjuk olyat biztosan nem,mint én, és el is röhögtük ezt az egészet. Az ő zsánere,mint a férfiak nagy részének magas szőke kék szemű nagy mellű csaj. Na én itt vagyok barna hajjal,szemmel,156cm,kis mellel, egyáltalán nem passzolok a képbe és olyan nőkkel sosem kezdett,akik picit is hasonlítottak rám.
2020. okt. 6. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!