Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ilyen ok miatt...

Miért kell ilyen ok miatt ellenezni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Barátnőm tegnap mutatott be a szüleinek, akik azért kezdtek ellenszenvesnek találni, mert egyetemre járok és emiatt számukra úgymond “nem én vagyok a megfelelő” ember, akivel együtt kéne lennie.

Szerintem ez így elég röhejes, pláne, hogy nem is ismernek, de ilyen butaság miatt eldöntötték, hogy nem kedvelnek. Még meg sem magyarázták, hogy ez miért találják olyan rossz dolognak.


2018. nov. 13. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, mennyi idösek vagytok - föleg a barátnöd -, illetve ez miért gond a szülöknek?

Mert ha ö még csak 14-15 éves, te meg tízzel több, akkor valamennyire érhetö.

2018. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Mit kell ezen fennakadni? Ők majd befogadnak egy 8 osztályt (6 első és 2 második) végzett alkoholista hajléktalant. Ahogy te is találsz párt a felső tízezerből is, akár tőkejövedelemből élők közül.

Tapasztaltam én is hasonlót, a lányuknak olyan "férj" kellett aki minden nap tök részeg, kék-zöldre veri, végül elváltak.

2018. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja igen bocsi, az lemaradt, én 21 vagyok, ő pedig 1 hét múlva lesz 18.
2018. nov. 13. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Hova kerültél 🙄


Ilyet???!!!

Komolyan.


Az a baj, hogy egyetemista vagy?


Ha drogos lennél vagy alkesz, vagy munkanélküli megérteném.

De így? Menekülj a lánnyal eggyütt, vagy nélküle.


Ez nagyon gáz...ilyet sosem halottam.

Mik vannak?!

2018. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Valószínű (de ezt nem írtad, tehát csak képzelem), hogy a szülők a túlműveltségedtől félnek, azaz hogy "elrabolod" tőlük a lányukat (ha ő is kitanul), merthogy ők eléggé iskolázatlanok. Beszéld meg a leánnyal, ő hogyan látja. Ugyanúgy-e, ahogyan te, vagy másként? Tarts ki a lány mellett, talán idővel elrendeződik a helyzet.
2018. nov. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy a korod miatt ellenzik vagy az egyetemista fiúkról hallott sztereotípiák miatt. Lehet primitívebb dolog is de először tudd meg hogy miről van szó mielőtt te is el kezded utálni őket
2018. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Itt egy újabb bizonyíték arra hogy a szegény ember mindent elkövet annak érdekében hogy szegény maradjon vagy hogy mégszegényebb legyen. Például ha a lányuknak udvarolni kezd egy egyetemista, akkor az mivel számukra előbbre lépést jelentene, ezért tesznek róla hogy ne így legyen.

Nem mondták ki lenne megfelelő a lányuk számára?

2018. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom vidéki 8 ált szülők,ott ne csodálkozz ott a saját gyereküktől is a kapaföldet várják el..
2018. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Talán kisebbségi komplexus az oka. Lehet, hogy azt gondolják, lenézed őket, vagy a lányukat fogod később lenézni.

Ő egyébként tervez egyetemre menni?

2018. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

A szemedbe mondták ezt? Vagy honnan tudod, hogy így gondolják?


Amúgy pedig ülj le a barátnőddel szembe, nézz mélyen a szemébe, és mondd meg neki, hogy ha a szüle így viselkednek vele, akkor te csak születésnapokon és karácsonykor fogsz velük találkozni- esetleg.

Ha a barátnődnek ez nem probléma, akkor semmi gond, vele jársz, nem a szüleivel.

Ha gond, akkor ő beszéljen a szüleivel, hogy szépen viselkedjenek veled, mert ő téged választott.

2018. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!