Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család vagy a munka?

Család vagy a munka?

Figyelt kérdés

Nem a "melóra" gondoltam amiért a fizetést kapod, hanem az otthoni teendőkre.

Nyilván nem lehet elhanyagolni a lakást sem hosszú távon, de úgy hagyod a rendetlenséget, ha éppen nincs hozzá kedved és inkább elmész programozni a családdal vagy addig hajtod magad, amíg "tökéletes" nem lesz?


2010. aug. 7. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ebben is az arany középút vált be

első mindig a család, viszont a család úgy érzi jól magát, ha szép, tiszta otthonba tér haza, úgyhogy nem kell azért csilivilinek lennie állandóan, viszont nem is hagyom, hogy odáig fajuljon a helyzet, hogy óriási kuplerájjá változzon.

2010. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony rácsukom a teendőkre néha az ajtót. Nem fog elszökni előlem. Amíg nem ezt tettem, egy centtel sem voltam boldogabb, mint most. Sőt: így sokkal jobban érzem magam. Ezer fontosabb dolog van az életben, mint mindig a lakást sika-mikálni.
2010. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

így van, legyen olyan állapotba a lakás, hogyha be megy egy vendég ne szégyenkezz, de hha ott áll a 2 mosatlan tányér pár órát, hát az igazán nem nagy dolog :)

mondjuk nekem szerencsém van, a szobám rendben tartom, heti 2szer porszívózok, de van mikor más dolog közbejön akkor a porszívózás átcsúszik estére, vagy másnapra.

2010. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Anyámmal vannak ilyen "világnézetbeli" problémáink...:D

De már megszoktam és csak kiváncsi voltam, hogy ki hogy áll hozzá.

2010. aug. 7. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam egyértelműen család. Azóta mióta rájöttem hogy a mosogatnivaló megvár, felporszívózni fel tudok másnap is. 1 gyerekünk van, ő még kicsi / 16 hónapos/ de nem esek pánikba mert ott marad a mosogatni való mi meg apával 3-asban elmegyünk csavarogni. Nem élünk retekben, de legtöbbször a család az első nem a házimunka.
2010. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináljuk, hogy ha programot szeretnénk és nincs időm takarítani, akkor a család besegít. Olyankor bizony a fiam is szokott porszívózni kérés nélkül is. Így seperc alatt rendet rakunk és már indulhat is a családi program. Nálunk ez nagyon jól működik, mondjuk ehhez a férjemre is szükség van, szerencsés vagyok.
2010. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi is együtt takarítunk...Csak miután végeztünk, anya átnézi és kezdi elölről, mert nem tetszik neki és mi vagyunk a bénák:) És csodálkozik, amikor nm akarok semmit se csináli itthon.
2010. aug. 7. 23:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Am köszönöm az eddigi válaszokat:)
2010. aug. 7. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!