Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom gyerekeinek, akik csak...

Gimely77 kérdése:

Párom gyerekeinek, akik csak kéthetente vannak nálunk hétvégén, ágyat a gyerekszobába?

Figyelt kérdés

A kisfiammal az új páromhoz költöztünk, és most azon megy a nyűglődés és érzelmi zsarolás (volt feleség, 2 gyerekük és természetesen ez a páromra is hat), hogy a gyerekeknek (8 és 11 évesek) is kell egy emeletes ágy a gyerekszobában. Eddig szivacson aludtak. Én nem tartom jónak, hogy egy hatalmas emeletes ágy ott álljon üresen hetekig, egyrészt nagyon nem teszi otthonossá a szobát, másrészt irtó sok helyet foglal fölöslegesen.

Mit gondoltok erről?



2020. okt. 4. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
47%

Masnal meg azert ures hetekig, mert akkor megy a gyereke az unokaval par napra.


De szerintem nincs baj szivaccsal vagy felfujhato ággyal. Sokan szallnak meg ugy sajat gyerekuknel is. Nincs mindenhol plusz szoba ilyenekre

2020. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
55%
Ha trollkodsz, ügyes vagy;) , ha nem, akkor pofátlan.
2020. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem úgy kell benyomorítani a szobába az ágyat, akkor belemennék. Ha kevés a hely, akkor nem.

Az ex-el még most üljetek le beszélgetni, mielőtt elmérgesedne a helyzet.

2020. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
90%
Gyerek nyitható kanapé szerintem szebb lenne, ülő alkalmatosságnak is jó napközben.
2020. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
91%

TE költöztél oda a párodhoz, a TE gyerekeddel és a TE gyereked foglalta el a PÁROD GYEREKEINEK a szobáját.

A te gyerekednek vettetek ágyat?

Amikor a te gyereked megy az apjához, akkor a földön alszik?

Innentől kezdve nem értem a kérdést!

2020. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
74%
Tök mindegy, úgysem maradtok együtt.
2020. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
84%
Majd gondolj vissza erre a kérdésre, amikor a leendő közös gyereketeket szivacsra rakja a láthatásokon.
2020. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
82%
Amikor ott vannak a párod gyerekei, te szépen fogd meg magad a kisfiaddal, aztán menj el vele szállodába, vagy a szüleidhez aludni. Így legalább lesz a párod gyermekeinek hely.
2020. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg nem is tudom hogy képzeled Kérdező?

Egy szobában vannak a gyerekek, a tiéd ágyban, a másik kettő meg a földön? Milyen érzés ez a két gyereknek, belegondoltál?

A volt feleség nyilván nem az ujjából szopta ki, hanem a gyerekek mesélték/panaszkodtak neki, így teljesen jogos a kívánsága.

Hogy ezt te miért tekinted "érzelmi zsarolásnak" azt fel nem foghatom.(?)

2020. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
96%
Az új párodnak gyerekei vannak. Ha ezt a tényt nem tudod elfogadni, akkor új pár után kell nézni.
2020. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!