Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom gyerekeinek, akik csak...

Gimely77 kérdése:

Párom gyerekeinek, akik csak kéthetente vannak nálunk hétvégén, ágyat a gyerekszobába?

Figyelt kérdés

A kisfiammal az új páromhoz költöztünk, és most azon megy a nyűglődés és érzelmi zsarolás (volt feleség, 2 gyerekük és természetesen ez a páromra is hat), hogy a gyerekeknek (8 és 11 évesek) is kell egy emeletes ágy a gyerekszobában. Eddig szivacson aludtak. Én nem tartom jónak, hogy egy hatalmas emeletes ágy ott álljon üresen hetekig, egyrészt nagyon nem teszi otthonossá a szobát, másrészt irtó sok helyet foglal fölöslegesen.

Mit gondoltok erről?



2020. okt. 4. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
43%

Emberileg teljesen érthető, de gyakorlatiasság szempontjából nézve nem ....

Most ha egy kicsi lakásban laknak akkor a szoba gyakorlatilag ággyal lenne tele...tudjuk mekkora egy félszoba...

2020. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
63%

Nekem alapban nem lenne bajom a földön alvással, de akkor vagy mindenki, vagy senki!

Olyan nincs, hogy a Kérdező idegen gyereke ágyban, a másik gyerekek meg a saját szobájukban, a saját apjuknál a földön.


Amikor aztán nincsenek ott az apa gyerekei, akkor mehet a kiskölök az ágyba, de egyébként "pizsiparti" a földön.

2020. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
69%

Akkor a kérdező teremtse elő a nagyobb lakás lehetőségét! Ha kicsi a lakás, áldozzon rá ő is!

Eddig hol lakott?

2020. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon eltűnt a kérdező is...
2020. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
0%

29-nek!


"Eddig szivacson aludtak."


Ott van a kerdes leírásában, de ne zavarjon.

2020. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
35%

32!


A gyerekek eddig is a földön aludtak, már a kérdésben is le van írva.

Nem őt kell savazni. Nekem az a zavaró, hoyg apukánál eddig se volt ágyuk a gyerekeknek, de ez eddig senkit nem érdekelt.....

2020. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
31%

#36

Én olvastam és semmi kivetnivalót nem találtam benne, ... amíg más ugyanott nem alszik ágyban.

DE!

Én is aludtam már vendégségben szivacson - miközben a házigazda az ágyon aludt - és pont emiatt soha többet nem fogadtam el a meghívását, pedig az általában neki volt hasznos.

Nálam ugyanis a vendég alszik az ágyban én meg a földön, ha nincs több ágy.


Fel kellene fogni végre, hogy nem a szivaccsal van a baj, hanem a megkülönböztetéssel! De ezt felfogni, érezni, kellene némi EQ is, az itteni publikum egy része meg nem erről a képességről híres.


A legtisztességesebb megoldás a kinyitható kanapé, vagy két fotelágy lenne.

(32-es voltam)

2020. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
31%

37!


Írtam egy masik kommentemnel a kanapét.

Engem továbbra is az zavar, hogy eddig nem kellett ágy, eddig senkit nem érdekelt, most igen.

2020. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
46%

Kedves 38-as, 37-es vagyok.


Nem tudom már máshogy fogalmazni, csak úgy, ahogy leírtam:


NEM A SZIVACS A LÉNYEG, HANEM A MEGKÜLÖNBÖZTETÉS!


Továbbra is mindenki aludna nyugodtan a szivacson, ha a Kérdező gyereke is azon aludna. De nem, annak ágyat vettek!

És most már nem írok többet, mert ugyanazt a gittet rágjuk jobbról-balra, balról jobbra és már qrva unalmas.

2020. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
18%

"eddig szivacson aludtak"

Én is ugyanezt olvastam a kérdés feltevésénél és tudok szöveget értelmezni. DE arra még nem kaptam választ, hogy MIÓTA alszanak szivacson az apa gyerekeiK

2020. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!