Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Horgasztarssal rendelkezo...

Horgasztarssal rendelkezo partnerek segitseget szeretnem kerni, abban hogy valojaban hogy mukodik ez?

Figyelt kérdés
A baratom valosagos horgasz fanatikus. Egyfolytaban csak ugyanarrol beszel - horgasztrol. Nem bir meglenni nelkule megcsak egy hetet sem igazan de nem is akarnam. Barmikor elmehet horgaszni, nem is akarom ebben akadalyozni. Egyszeruen csak megorjit mar vele, azzal hogy folyton arrol beszel, es hogy mindig el akar jarni, magaval meg meg akkor sem akar elvinni ha megkerem mert ugy gondolja unatkoznek. Hajnalban megy es ejjel mert akkor hkapnak a halak, egesz este kint szokott lenni es masnap nem lehet vele mit kezdeni mert egesz nap alszik. Egyszeruen mar amint meghallom h horgaszni megy ideges leszek. Nem tudom mit kezdjek magammal. Lehet h en akarok sokat lehet h hagynom kene csak es beletorodni, de egyszeruen csak idegesit. Es a vege az h ugy gondolja hisztis vagyok meg ne erti miert cseszodok fel rajta (bar nagyon magam sem tudom) egyszeruen csak egyre kevesbe birom ezt elviselni
2010. aug. 7. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
:DDDD Szia! :):) Megmosolyogtam a történeted, ugyanolyan vagyok, mint a párod, csak én nő vagyok :) Azt ajánlom tényleg menj el vele egyszer, garantálom, hogy nem fogsz unatkozni. Amikor elkezd felfelé menni a karika a bot felé és a végén elkapod a süllőt, na onnantól kezdve téged sem lehet lebeszélni a pecázásról :)
2010. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is "így vagyok". Csak én madármegfigyeléssel, természetjárással, természetfotózással foglalkozom. :)
2010. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 McKúr válasza:
100%
A horgászat egy örök szenvedély, ha egyszer elkaptad, akkor sose tudsz tőle megválni. Én pl nagyon rég nem voltam már, de majd ha már lesz autóm akkor minden tóra ellátogatok és semmi más nem fog érdekelni. De addig köt a távolság. Ha vki komoly horgász, akkor neki a horgászat a mindene, és te ez ellen semmit nem fogsz tudni tenni, ez van. És a horgászat amúgy is mindig fontosabb lesz mint bármi más.
2010. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is horgászok, de nekem a PÁROM fontosabb, mint bármi más.
2010. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, hogy nem horgászni megy, hanem megcsal:O
2010. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
91%
Öltözz be halnak.
2010. aug. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mindenképp vedd rá, hogy egyszer vigyen el magával. biztos feltalálod magad a vízparton. ha megbizonyosodik róla hogy nem unatkozol, és nem hisztizel neki hogy indulni kéne haza, akkor majd többször is elvisz. és addig is együtt vagytok.
2010. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó is a horgászat, de én kiszoktam menni a párommal, meg a fiunkkal.Ilyenkor bográcsozunk, vagy csak szalonnát sütünk, de lehet napozni, olvasni, keresztrejtvényt fejteni, tanulni, stb.Az nekem sem jönne be, ha soha nem mehetnék vele, ő meg mindig kint lenne.Mond meg, hogy nem fogod te ott zavarni, de szívesen mennél víz mellé egy kicsit, mert ez így neked nem jó.
2010. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem egy volt barátommal meggyűlt a bajom, mert ő is nagy horgász volt, mindig vitt, de őszintén szólva nekem nem nagyon jött be a dolog :( Én is vittem keresztrejtvényt, tanulnivalót, de mégis halálra untam magam, és mikor mondtam, hogy menjen nyugodtan, akkor meg ő durcizott be, szóval jobb a békesség, vele tartottam, de nem azok voltak a kedvenc napjaim :)

De mindenképp próbáld ki :)

2010. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az édesapám horgász volt, a MOHOSZ egyik alapítója. Versenyhorgász. Minden vasárnap horgászott, délben, kora délután jött haza. Kikapcsolódott, feltöldődött. Nem ivott, nem dohányzott, ez volt a hobbyja. Nem irigyeltem édesanyámat mellette annak ellenére, hogy egy nagyon szerető, gondoskodó férj, szuper édesapa volt. Már régen nem él. De elhatároztam, nekem horgász férjem nem lesz. A férjem nem is volt horgász, majd néha kiment édesapámmal, de nem lett "függő" soha. A fiam édesapám génjeit örökölte, megszállott horgász. 24 éves, nem iszik , nem bulizik, nem dohányzik, de kikapcsolódásként horgászik. Van, hogy én küldöm, mert ha ideges, fáradt, egy horgászat után egy kisimult arcú, jókedvű, nyugodt fiú jön haza. Minden nehéz vizsga, szigorlat után irány a vízpart. Sporthorgász, alkalmanként 20-50 nemeshalat fog, melyeket lemér, leápol, lefotóz, majd visszaenged. A barátnőjét sokszor elviszi, így ő elfogadja a hobbiját. Én még mindig jobban örülök ennek, mintha inna vagy drogozna.. stb. Szerintem menj el vele, gyerekkoromban én is sokat horgásztam, csak az tudja elfogadni és értékelni, aki kipróbálta. Nekem könnyű dolgom volt, mivel picikoromtól hordott édesapám, elég jól megtanultam a módszereket. Ma már ritkán horgászok, idős vagyok hozzá:)

Szerintem menj el te is, próbáld ki. Csak számomra egyedül az nem fér bele, hogy utána aludni, mert nálunk másnap már normális "élet" van, mindenki tanul, dolgozik tovább. Az kétségtelen, ez egy életforma, vagy elfogadod ilyennek, vagy "lecseréled", vérbeli horgász nem fog lemondani róla senki kedvéért. De abban meg lehet egyezni, hetri vagy havi hány alkalom az, amit a kapcsolatotok még elbír. Mert az én férjem és fiam télen is rendszeresen járnak lékhorgászatra.

2010. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!