Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Horgasztarssal rendelkezo...

Horgasztarssal rendelkezo partnerek segitseget szeretnem kerni, abban hogy valojaban hogy mukodik ez?

Figyelt kérdés
A baratom valosagos horgasz fanatikus. Egyfolytaban csak ugyanarrol beszel - horgasztrol. Nem bir meglenni nelkule megcsak egy hetet sem igazan de nem is akarnam. Barmikor elmehet horgaszni, nem is akarom ebben akadalyozni. Egyszeruen csak megorjit mar vele, azzal hogy folyton arrol beszel, es hogy mindig el akar jarni, magaval meg meg akkor sem akar elvinni ha megkerem mert ugy gondolja unatkoznek. Hajnalban megy es ejjel mert akkor hkapnak a halak, egesz este kint szokott lenni es masnap nem lehet vele mit kezdeni mert egesz nap alszik. Egyszeruen mar amint meghallom h horgaszni megy ideges leszek. Nem tudom mit kezdjek magammal. Lehet h en akarok sokat lehet h hagynom kene csak es beletorodni, de egyszeruen csak idegesit. Es a vege az h ugy gondolja hisztis vagyok meg ne erti miert cseszodok fel rajta (bar nagyon magam sem tudom) egyszeruen csak egyre kevesbe birom ezt elviselni
2010. aug. 7. 23:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mióta vagy együtt a pároddal, nem az exemről beszélsz?:) Az exem is nagy horgász, ha bejött a jó idő, akkor már ment is hétvégenként pecázni, valamint évenként ment több hétre a haverjaival valamelyik tóra, illetve a közös nyaralásainkra is pecahelyet választott. Volt, hogy hétvégente mentem vele én is, de egy idő után már engem is idegesitett, hogy csak a peca van. A közös nyaralásoknál én is pecáztam, de elsősorban kiszolgáló személyzetnek éreztem magam, aki mos, főz rá, amig ő faszán el van a hobbijával. Szóval én megértelek.
2010. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi a valaszokat! Sokat segitettetek:)
2010. aug. 13. 14:16
 13/13 anonim válasza:
Ha úgy gondolja untakoznál, bizonyítsd be neki, hogy nem fogsz :) amúgy meg tényleg jó dolog a horgászat, sztem nincs annál izgalmasabb mint pl. az első megfogott hal én 9 évesen fogtam de a mai napig tisztán emlékszek rá, és később, ha megtetszik, az is hatalamas örömöt fog okozni ha egy bizonyos haltípusodból megfogod az elsőt. Amikor az első amúromat fogtam konkrétan ugráltam a stégen örömömben a mellettem lévők meg néztek h mit csinál ez a hülelány :D
2011. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!