Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi egyedül magát a...

Más is érzi egyedül magát a családjában?

Figyelt kérdés
Mintha mindenki csak addig "szeretne" amíg segítem és kielégítem az ő igényeiket. Amint magamról, az érzéseimről, a saját igényeimről esik szó azonnal bezárulnak.
2020. okt. 6. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor elbeszélünk egymás mellett, és nem értjük meg egymást.Sokszor érzem úgy.Empátia is sokszor kevés egymás iránt.
2020. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor érzek így, egyre gyakrabban, ami az illeti. 29 vagyok, egyre jobban érzem, hogy mindenki csak saját magával foglalkozik, még a saját anyám is. Elég felszínes lett a kapcsolatunk, pedig régen azért jobb volt. Annyira el van foglalva saját magával, hogy észre sem veszi, ha nekem bármi problémám van, végig sem hallgat, "nincs rá ideje". Persze, ha neki van gondja, hosszasan beszél róla és várja a megértést.
2020. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos Magyarországon ez a jelenség elég gyakori, ahogy látom. Én se nagyon beszélek a szüleimmel, pláne nem a lelkizős dolgokról, kiborítja őket. De ez gyerekkoromban is így volt, a vége mindig egy hatalmas hiszti lett, mert valahogy fel kellett fogják, hogy vannak határaim, igényeim, stb...
2020. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Mindkét szülőm lelkileg roncs és én sem vagyok jobb náluk most már...
2020. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Amíg vannak szüleitek, addig hozzátok helyre a kapcsolatotokat! Szervezzetek közös programokat, beszélgessetek sokat!

Nekem már minden szülőm elhunyt, pedig csak most leszek 28...

2020. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
#5ös: hidd el, hogy nagyon sok kapcsolat helyrehozhatatlan sajnos.
2020. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Kedves ötös! Szerinted egy takonyrészeg emberrel mit lehet megbeszélni? Keljek fel a kocsma nyitás előtt és engedjem el a fülem mellett amit 20 éve hajt? Ő nem akart gyereket de csak lett öt. neki de szar. Aggyál aprot drága a bor.
2020. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7-es velem is pontosan ugyanez van.
2020. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
"Szervezzetek közös programokat, beszélgessetek sokat!" - kösz szépen, erre még nem is gondoltam! :D
2020. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ilyenek a mai fiatalok.
2020. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!