Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én sértődtem be túl vagy ö...

Én sértődtem be túl vagy ö volt érzéketlen?

Figyelt kérdés

Hétvégén "falunap"volt nálunk.Este lementünk a rendezvényre.(párom,kisfiam3,5 éves meg én)10 óra felé a kicsi álmos lett.Párom szólt a szomszéd csajnak hogy haza e vinne minket kocsival(ö már ivott)Azt hittem ö is jön haza.Azt mondta hogy nem sokára jön.De nem.A csaj haza vitt.Lefektettem a kicsit.Párom anyja elkezdett velem ordítani hogy hol van a fiam meg hogy így hogy pihenjen stb..Nagyon kényelmetlen volt(ebben a hónapba költözünk)Vártam a páromat de nem jött.Felhívtam éjfél fele azt mondta nem sokára jön.Aztán csak hajnali 4 kor jött haza.Nagyon rosszul eset hogy megint egyedül hagyott.(Múltkor a szomszédba ment át a haverjához"szülinapot köszönteni d.u 5 kor hogy hajnali 3 kor jött haza)

Másnap persze bocsánatot kért de nekem akkor is rosszul esik hogy úgy van a haverokkal ,hogy engem ki hagy.megcsalni nem csal meg azt tudom.Sértődékeny vagyok?


25/N


2010. aug. 9. 07:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is rosszul esne... NEm te vagy túl sértődékeny...

Bár mindenki neked támad majd,hogy a párodnak is kell egy kis szórakozás, nem vagytok összenőve stb.

2010. aug. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

én ezért nagy hisztit csapnék,az biztos

(bár párom tudja,hogy ilyet nem csinálhat,vagy annak következménye lesz:D)

2010. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Ezt vele kell megbeszélned,szerintem. Egyébként nem vagy sértődékeny, ez sok kapcsolatban probléma
2010. aug. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos a felállás valami hasonló nálunk is, azt az aprócska tényezőt leszámítva, hogy nálunk még nincs gyerek. Szerencsére mindig megmondja, mikor jön haza kb, és általában meg is érkezik addigra:)

Nem sértődékeny vagy, ez nagyon sok kapcsolatban probléma... Hiszen ő fordított helyzetben mit csinálna, ha azt mondanád neki, hogy maradj csak itthon a gyerekkel én meg elhúzok, majd jövök... Viszont... én akkor is azt mondom, igenis legyenek barátok, igenis járjon el, minthogy otthon besavanyodjon, és csak kuksizzon ki a fejéből, mintahogy Te is megteheted ugyanezt. (megtehetnéd)

2010. aug. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
megbeszéltük,elnézést kér,én meg probálok túl lépni rajta.Csak kíváncsi vagyok.Ki hogy reagálta volna ezt le.
2010. aug. 9. 07:54
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Hát, amig ezt megbeszélitek, elnézést kér, te meg túllépsz rajta, addig ez nem is fog változni :-(

Egyszer menj el te is igy, felejts el hazajönni, hadd idegeskedjen, akkor talán megérti, miről beszélsz...

Te miért nem mentél vissza, ha anyós otthon volt, tudott vigyázni a gyerekre. Én visszamentem volna és hazahivtam volna, vagy együtt mulattam volna vele.

2010. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
anyósom nem olyan hogy a gyerekre vigyázzon,mindig valamin hisztizik.Pedig a kicsi elaludt nem lett volna rá gond.Meg hát nem is hívott vissza:(Lehet hülyén hangzik de úgy éreztem felesleges vagyok ott.Hogy mentem volna oda,hogy haza hívjam?Olyan leégetős lett volna,szerintem,felhívtam telon azt mondta jön nem sokára...
2010. aug. 9. 08:34
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Nézd, az egyértelmű, hogy a párod szereti a társasági életet, szeret beszélgetni, iszogatni a barátaival, de nem hiszem, hogy megváltozott volna, valószínűleg akkor is ilyen volt, amikor megismerkedtetek. Nem fog megváltozni, ebben ne reménykedj, ráadásul ha ez téged zavar és folyton szóváteszed, besértődsz és veszekszel miatta, akkor mindig is sunnyogva, "utólag megbánva" fogja ezeket az ügyeket intézni. Rengeteg ilyen házasság van, ahol a feleség otthon mártírkodik, siránkozik, amíg a férj valahol szórakozik, a férj meg már utál hazamenni, mert tudja, otthon "kezdőőőődik".

Most őszintén, mennyivel egyszerűbb lett volna, ha erre a falunapos dologra előre felkészültök és vagy megoldjátok a kicsire vigyázást és együtt tudtok bulizni reggelig, vagy ha erre nincs mód megy, akkor előre megbeszélitek, mi lesz, ha a kicsi elálmosodik. Tuti, hogy a pároddal madarat lehetett volna fogatni, ha Te előre felveted neki, maradhat nyugodtan, Te hazamész a picurral, de egy következő alkalommal meg esetleg cseréltek és Te csinálsz a pici nélkül olyan programot, ami meg neked okoz örömet.


(48N)

2010. aug. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

én készültem volna,de azt mondta nem megyünk mert holnap megyünk korán a házhoz(újítjuk,most vettük)

fiatal a kapcsolatunk 10 hónapja vagyunk együtt,fiatal ként tudom hogy sokat bulizott,de én úgy ismertem meg hogy kinőtt már ebből.

2010. aug. 11. 08:17
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Akkor, ha jól értem, a 3,5 éves kisfiú másé, nem a párod fia és neki még nincs is gyereke. Ilyen esetben tőled még nagyobb toleranciára van szükség.


Aki szereti a társaságot, szeret bulizni, az nem szokott ebből "kinőni", max kevesebb ideje jut erre és háttérbe szorítja az ilyen irányú vágyait a feladatai miatt.

2010. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!