Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én sértődtem be túl vagy ö...

Én sértődtem be túl vagy ö volt érzéketlen?

Figyelt kérdés

Hétvégén "falunap"volt nálunk.Este lementünk a rendezvényre.(párom,kisfiam3,5 éves meg én)10 óra felé a kicsi álmos lett.Párom szólt a szomszéd csajnak hogy haza e vinne minket kocsival(ö már ivott)Azt hittem ö is jön haza.Azt mondta hogy nem sokára jön.De nem.A csaj haza vitt.Lefektettem a kicsit.Párom anyja elkezdett velem ordítani hogy hol van a fiam meg hogy így hogy pihenjen stb..Nagyon kényelmetlen volt(ebben a hónapba költözünk)Vártam a páromat de nem jött.Felhívtam éjfél fele azt mondta nem sokára jön.Aztán csak hajnali 4 kor jött haza.Nagyon rosszul eset hogy megint egyedül hagyott.(Múltkor a szomszédba ment át a haverjához"szülinapot köszönteni d.u 5 kor hogy hajnali 3 kor jött haza)

Másnap persze bocsánatot kért de nekem akkor is rosszul esik hogy úgy van a haverokkal ,hogy engem ki hagy.megcsalni nem csal meg azt tudom.Sértődékeny vagyok?


25/N


2010. aug. 9. 07:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

igen a fiam másé.Lehet hogy nem tudd ebből kinőni,nem tudom sose voltam egy party arc mert nem volt rá lehetőségem(anyagiak,család miatt)

Nem is az bán hogy ott maradt hanem hogy nem egyeztettünk hogy maradnánk akkor anyukáját megkértem volna hogy vigyázzon a kicsire,hanem azt mondta nem megyünk aztán mégis,azután szólt a szomszéd csajnak hogy "hazamegyünk"a végén csak mi mentünk:(Azt se kérdezte meg hogy le e mennék ha elaludt a kicsi.Nagyon rossz érzés volt úgy otthon lenni hogy ő bulizik:(

2010. aug. 11. 08:31
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld vele ezt megbeszélni, hogy nem az fájt, hogy bulizhatnékja volt, hanem az elintézési mód. Abban neked kell dönteni, hogy el tudod-e fogadni, hogy Ő időnként ki szeretne rúgni a hámból. Ha neked ez nem megy, akkor nem illetek össze, viszont ha belefér az életetekbe, akkor próbáld vele megbeszélni, hogy a problémát számodra nem az jelenti, hogy szórakozni szeretne, hanem a sumákolás, mellébeszélés, a megbízhatatlanság, a befolyásolhatóság.


Ezek szerint, ha Ő azt tervezte, hogy másnap korán dolgozni mentek, akkor neki elég egy hangulatváltozás és már borul is körülötte minden, felrúgja még a saját terveit is egy buliért, tehát akaratgyenge. Azt kell vele tisztázni, így miért viselkedik, mi miatt változik meg az elhatározása és hogy ez valóban nagyon káros a kapcsolatotokra nézve.

2010. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

már átrágtuk,azt mondta többet nem így intézi el,nem akart vele megbántani.Csak kíváncsi voltam rá ti hogy gondoljátok?Én vagyok hisztis vagy ö volt tuskó...

Nem mondanám akarat gyengének mert amit ki tűz azt véghez viszi pl:18 éves kora óta hetelős munkája volt,ebből a pénzből felújította a szülei házát(apukája beteg meg alkoholista volt)mikor mi összejöttünk itt a közelbe vállalt munkát ,hogy velünk legyen.Viták voltak a szülőkkel,eldöntöttük költözünk,1 hét alatt talál házat és meg is vette(munkahelyi kölcsön útján,de megvan)nem hinném ez által hogy határozatlan lenne.de lehet tévedek

2010. aug. 11. 10:58
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a sértődékeny! Beszéld ezt meg a férjeddel, hátha megváltozik!
2010. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A párod volt tuskó. Nem is kicsit. Mi ezt úgy oldjuk meg, hogy mindig megmondjuk, hogy kb mikorra leszünk otthon (ha éppen külön megyünk valahová), és azt be is tartjuk. Csak egy példa. Én imádom a szinházat, de párom utálja. Nem hivom. Megyek egyedül, vagy a lányommal (ő is nagyon szereti, mig a fiam utálja), vagy baráti körrel. De megmondom, hogy mikorra leszek otthon, és azt be is tartom. Másik példa. Szereti a gyilkoászós, horroros filmeket, én nem. Megnézi moziban, vagy havernál dvd-n. De időpont. Nem percre pontosan kell megbeszélni, de ha azt mondom, hogy éjfélre otthon vagyok, akkor soha nem lesz belőle reggel 6. Ezt be kell tartani, igy senki sem csap balhét.
2010. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
21,5 évesen szülni érzéketlenség szerintem.
2010. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, bunkóságot írtál.
2010. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha úgy látod, hogy határozott, felelősségteljes ember, akkor nincs nagy baj. Ha nem hunysz efelett szemet, hanem normális hangnemben közlöd vele, hogy az eljárás nem volt megfelelő, máskor máshogy legyen ha bulizni szeretne, nem hiszem hogy árnyat vethet a kapcsolatotokra ez a dolog.

Egy férfinak kell a megfelelő szabadság, és a felelősségteljesebbje hálás is azért, ha megkapja. Nekem egy álomférjem van, de nálunk is előfordul, hogy elmegy valahova (általában munkaügyben, mezőgazdász), meg sem mondja, mikor jön, csak azt, hogy hová. Aztán ott közbejön neki ez meg az, máshogy alakulnak a dolgok, és nekem fogalmam sincs, hol van, mikor jön. Ha tudni szeretném, felhívom: merre jársz most? Tudod, előreláthatólag mikor érkezel? Ő meg lelkesen beszámol, mi történt vele azóta hogy elment itthonról. Teljes szabadsága van ilyen téren, és tetszik neki.


Kíváncsi lennék, mi lett volna, ha amikor hazamentek, nyugisan lefeküsztök, alszol, reggel meg mosolyogva megkérded: na, milyen volt a tegnap este?

Ez persze csak akkor működik, ha a párod komoly, felelősségteljes ember. Ha nem az, ezt a hozzáállást kihasználja a határai bővítésére, ahelyett hogy értékelné.

2010. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

kedves aki leszólt mikor szültem?Nem ez volt a kérdés,amúgy meg semmi közöd:P

Kedves utolsó,nem vitáztam vele,inkább befelé forró típus vagyok.nyugisan mondtam neki ,hogy nem eset jól,hogy "le lettem rázva".Amúgy ha ö megy munka ügyben az más akkor engem se zavar mikor jön mert az munka.

2010. aug. 12. 07:39
 20/20 anonim ***** válasza:
24%
Én felrúgtam volna..az biztos, hogy egy jó ideig hallgatná tőlem ezt..sőt lehet komolyabb dolgokra is elragadtattam volna magam..
2010. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!