Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velünk/vele...

Miért csinálja ezt velünk/velem? Mit tehetek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Apám egy részeges idióta bunkó paraszt akit teljes szívemből gyűlölök...:@

de mit tehetnék ő az apám...:S sajnos és anyám sem tud tenni ellene mert ha megpróbál vele beszélni hogy ne igyon akkor elkezd üvölteni és fenyegetőzik már volt olyan hogy megvert és többször megütött és molesztált persze anyumnak már el sem mondom mert úgysem tud semmit tenni ellene és nem akarok több veszekedést.

már gondoltam hogy elszököm és már meg is tettem egyszer de akkor anyukám nagyon kiborult és ezért nem tehetem újra mert nem akarom hogy sírjon szegény eleget szenved így is.apám meg folyton fogdos meg volt már hogy le akart vetkőztetni és erőszakosan hozzávágott egy ajtónak és megütött....mit tudok csinálni?segítsetek:(


2010. aug. 9. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

jelentsd fel!ha kiskorú vagy a gyermekvédelmiseknek is szólj.én is hasonló családban nőttem fel.Mondjuk fogdosás nem volt csak napi verés.Mit tettünk elhagytuk apámat.akkor voltam 8.os.Tegyetek ellene hogy jobb legyen.


25/N

2010. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Anyukád váljon el vagy tehettek feljelentést a gyámügyön, de az elég necces
2010. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem itt anyukáddal kellene beszélned, mert gondolom kiskoru vagy. Ha anyukádnak sem jó ez a szituáció akkor miért nem költöztök el együtt.

Viszont ha anyukád nem akar akkor keresd fel a gyámügyet, családsegítö központot. a neten ezekre rákereshetsz hol találod a közeledben. Ha nem tudsz messzire menni akkor pedig a körzeti orvos vagy védönöt is felkersheted hogy nem kapsz más segítséget de már nem bírod.

2010. aug. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
[link] hívd őket, ilyenekkel foglalkoznak
2010. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azért nem költözünk el mert akkor nem tudnánk valószínű fizetni a lakbért és minden apám nevére van íratva az autó a ház és még sok minden és már többször volt olyan hogy éjszaka összepakoltunk de nem mentünk el mert akkor apám mindent tönkretett volna a lakásban.és ettől is félünk.anyumnak meg nem akarom elmondani és más sem tud tenni ellene rendőrségre nem mehetek mert akkor csak egy napra zárnák be és azzal úgyis magamra bőszíteni gyámügyhöz nem akarok fordulni mert ennek ellenére szeretem a családom az apámon kívül és nem akarom hogy szétválasszanak minket:(és igen kiskorú vagyok 15 éves de nem tehetek ellene semmit sajnos....... mert félek:B
2010. aug. 9. 08:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem nincsen ilyen tapasztalatom édesapám soha nem ütött meg! A családsegítő, rendőrség, gyámügy valóban nem biztos, hogy jó ötlet, mert okoskodnának egy sort, vagy kivennének a családól:-( én elmondom mit tennék a helyetekben. Nagy lány vagy és ketten vagytok mamáddal, szóval vagy elvitetitek egy elmegyógyintézetbe vagy pedig fogjatok össze és amikor pattog verjétek el úgy mint szódás a lovát. Lehet, hogy drasztikus vagyok, de én ezt tenném, tuti még álmában is ütném és hátha magához tér!

2010. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

utolsónak van igaza!

bármilyen durván hangzik rúgd t*kön és összeesik aztán már csak szét kell rúgni a bordáit majd kitörni a kezét és a lábát!

majd megmondani annak az őrült vadállatnak hogy ezért meg ezért kapta a verést!

ha akarod segítek........

2010. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ne legyetek gyerekesek, visszaüt mégjobban összeveri. max ha komolyan kitanulsz vmi verekedést, kedves kérdező! nane se csinál semmit, írtam máshova is, menekülésben segít, de tulajdonképpen az nem megoldás. mindent dobjatok oda??? kérdező írj privit és beszélünk, engem is bántalmaztak.
2010. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát köszi mindenkinek kedves utolsó írtam privit írj majd vissza

utolsó előttieknek meg annyit hogy már megtettem de olyat kaptam helyette hogy 3 hétig nyoma volt és amúgy nem anyummal vagyunk egyedül hanem van egy nővérem és egy bátyám és őket eddig nem nagyon bántotta csak üvöltött velük mert pl volt egy olyan este hogy anyum nem volt otthon és a bátyámnak neki ment és a nővérem és én fogtuk le aztán a nővéremet fújtogatta aztán én megrugdostam apám meg ütöttem vertem ahogy csak bírtam meg ordítottam de csak annál nagyobbat kaptam sőt nagy késsel fenyegetett szal nem sokat tudok tenni de szívesen beszélgetek és olyan jó volt ezt így kiadni magamból mert már nem bírtam...:'(

2010. aug. 9. 11:01
 10/12 anonim ***** válasza:
hány éves az apád?
2010. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!