Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nem értem a bátjámat miért...

Nem értem a bátjámat miért csinálja ezt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A legídőssebb bátjám Karácsonykor eljegyezte a barátnőjét mert a lány nyagatta!Kb.3-4 hónap mulva megtudtam,hogy össze jött a szomszéd asszonnyal és ez ki is derült így a bátjám haza költözött az apukámékhoz aminek én nagyon örültem!!Egyébként egy hátban laknak mind a hárman!!

Szerintem a csaunya dolog az egészben,hogy a középső bátjám nem a bátjánk mellett áll hanem az ex mellet!!Az exnek már van másik pasija de azért a bátjámért sír!!Porázon tartota elszedte az összes pénzét egy sőrt nem ihatott a testvéreivel mert egyből kiabált vele igaz a bátjám is papucs volt évekig,de észhez tért!!!!

Aközépsőt is az asszony írányitja és nem veszi észre,hogy a barátnőjét mindenki utálja és ezáltal már mindenkivel őssze veszett!!!!Az a nő megcsinálta azt,hogy akkor is össze ugrasztotta a testvéreket amikor azok éppen jóban voltak!!!Nem tudom mitévő legyek!!!!Hogyan tudnám megmagyrázni a bátjámnak(középső),hogy ez így nem jó,mert ha hivom a csajveszi fel ha írok akárhova nem ő olvassa el és nem is ő vélaszol az tuti!!


2010. máj. 21. 20:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt nem tudom elolvasni,elég érdekesen írsz..
2010. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Amikor ennyiszer leírod, hogy 'bátjám', nem piroslik a képernyőd?
2010. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki mindenkivel?Vagy mi vaaaaan?
2010. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Könyörgöm, tölts már le egy helyesírás-ellenőrzőt a böngésződhöz, vagy legalább írj két sort abból, hogy "BÁTYÁM"!
2010. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
LOL.......
2010. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Ebből semmit nem értettem...hány éves vagy

15/L

2010. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
?
2010. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
:) :) :) :) :)
2010. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

anyám!! az iskolában már nem tanítják a helyesírást, vagy mi van???

egyszerűen csillagokat láttam a sok helyesírási hibától, ne haragudj de így egyszerűen még értelmezni sem tudtam.

2010. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

A bátyád, ha elköltözött otthonról és barátnőjével él, akkor az a családja. Az életébe beleszólni, a párját sz*rozni nincs jogod.Ő él vele, ne furakodj oda harmadiknak.

Általában az anyák szokták a fiacskájuk kezét szorítani, nálatok a te vagy a ragacs?

2010. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!