Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velünk/vele...

Miért csinálja ezt velünk/velem? Mit tehetek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Apám egy részeges idióta bunkó paraszt akit teljes szívemből gyűlölök...:@

de mit tehetnék ő az apám...:S sajnos és anyám sem tud tenni ellene mert ha megpróbál vele beszélni hogy ne igyon akkor elkezd üvölteni és fenyegetőzik már volt olyan hogy megvert és többször megütött és molesztált persze anyumnak már el sem mondom mert úgysem tud semmit tenni ellene és nem akarok több veszekedést.

már gondoltam hogy elszököm és már meg is tettem egyszer de akkor anyukám nagyon kiborult és ezért nem tehetem újra mert nem akarom hogy sírjon szegény eleget szenved így is.apám meg folyton fogdos meg volt már hogy le akart vetkőztetni és erőszakosan hozzávágott egy ajtónak és megütött....mit tudok csinálni?segítsetek:(


2010. aug. 9. 07:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
amúgy ilyen izompacsirta az apád hogy 3-an nem tudjátok megverni?
2010. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
46 éves nyugdíjas és régen bokszolt a bátyám talán elbánna vele de ő sincs mindig itthon
2010. aug. 9. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!