Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hagytatok volna 1 ilyen...

Ki hagytatok volna 1 ilyen lehetőséget? Én kihagytam! Szerintem vicces az egész! Ti elmondanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Szóval ma a lányommal lementünk boltba és 20 ft-tal elszámoltam magam mondom a csajnak h legközelebb vissza hozom mert mindig idejárok.Erre oda lép egy olyan jó 40-45 körüli pasi és odaad a csajnak egy százast mondom neki nem kell holnap visszahozom de ő ragaszkodott hozzá.Akkor megnéztem jobban arany fux a nyakában de olyan vastag mint az ujjam.Megköszöntem illedelmesen és elmentünk.Segített ki vinni a babakocsit a boltból.Éppen mentünk a játszóra mikor megláttam 1 nagy fekete telepjárót és benne a pasit aki a boltban kisegített.És megállt a következő helyen ahol lehetett és kiszállt.Bemutatkozott stb és kérdezte h velünk tarthat-e mert imádja a kicsiket és hogy váltana vele pár szót mondom jöjjön.Nem gondoltam én semmi extrára.Szimpatikus helyes fickó volt de lerítt róla h sok a lóvé.Beszélgetünk minden és szóba került h albiba lakunk a párommal meg a lányommal stb.Erre mondja nekem h volna 1 lehetőségem h kimásszak ebből...Igen mondom mi?(gondoltam uzsorás és elküldöm de azért kíváncsi voltam mit mond).Erre mondja h van neki 1 lakása és csak arra vár h beköltözzön valaki.És hogy az én vagy a lányom nevére íratja ha én lefekszem vele időnként.Mondom neki ezt hogy képzeli meg egyáltalán.Erre h nagyon szimpatikus vagyok neki és tetszik neki a talpraesettségem a kedvességem és a kinézetem(molett vagyok nem tudom mi tetszik neki rajtam).Mondom neki h sajnálom de boldog vagyok a párommal és nincs kedvem vele tovább beszélgetni és eljöttünk a lánnyal.Később itthon vettem észre h a babakocsiba csúsztatott 1 cetlit rajta a számával és 1 üzivel h gondoljam át.Erre én elégettem.Eszembe sincs ilyenbe bele menni hát mi vagyok én?Most tök mocskosnak érzem magam mert nem merem elmondani a páromnak h milyen élményben volt részem.Szerintetek mondjam el neki vagy felejtsem el az egészet és ne szóljak neki erről?
2010. aug. 10. 00:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10%
de naiv vagy
2010. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%

"Csak nem viszi el a lányomat 15 anyuka szeme láttára..."

de elviszi! nem tudhatod!

lehet lepontozni, mint azt már előzőleg megtette vki-.-

pedig nagyon is jót írtam! ha beszélsz egy rendőrrel ő is ezt mondta volna

2010. aug. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Lehet h naiv vagyok de eszembe se jutott ez az alternatíva...mert teli volt a játszótér és kedves és szimpi pasi volt mondom.:(


A féltékenység...Ha majd összekapunk félek h mindig ezt fogom hallani mért nem mész a gazdag pasidhoz...Biztos meg van a száma stb....Ő ilyen "fejéhez vágom had fájjon neki típus"

2010. aug. 10. 01:17
 14/27 anonim ***** válasza:
62%

én nem mondanám el neki!

DE KÖNYÖRGÖM AZ TEREPJÁRÓ!!!!!(és nem telepjáró!)

2010. aug. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
elnézést terepjáró
2010. aug. 10. 01:47
 16/27 anonim ***** válasza:
49%
En a vilagert se mondanam el neki. A pasik nem valami kommunikativ, megerto lenyek sajna..... aztan kesobb ezzel bantana... tartsd meg magadnak; te tudod, hogy jol dontottel; annyi. Felejtsd el.
2010. aug. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy nem lehet gyanús alak, egy fekete terepjárós, vastag fuxos alak...Szerintem mondd el a férjednek! Mivan, ha zaklatni fog vagy ilyesmi??Elég beteg alak már alapból aki ilyet mond..
2010. aug. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
97%
A számát nem kelett volna elégetni...amúgy jól döntöttél.Aki csak így eldobja a pénzét arra h "vegyen" egy nőt annak se tisztességes munkából van a pénze....
2010. aug. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha normális a férjed, és miután Te normálisnak tűnsz, feltételezem, hogy Ő is az, szóval ha meg lehet beszélni vele más dolgokat is, én elmondanám. Csak abban tudunk segíteni egymásnak, amiről tudunk. És lehet, hogy ebben a dologban elkel még a segítség, ha ismét feltűnne a terepjáró...

Feltétlenül írd meg, hogy mi történt, - már ha elmondod!!

2010. aug. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%
Alapfilm, ugyanez a szitu: [link]
2010. aug. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!