Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában egyre több anyuka nem tud főzni, és a legfőbb emberi értéknek a külsőt veszik, ami fontosabb, mint az, hogy szeretetben, tisztességesen, odaadóan neveli valaki a gyerekét?

Figyelt kérdés
Szóval én, aki minden nap főzök, mosok, takarítok, gyereket nevelek segítség nélkül, én 1 sz.r anya vagyok, mert nem fogytam le szülés után azonnal. De aki a gyerekre szinte rá se néz, folyton a nagyihoz passzolja a gyereket, semmit nem csinál otthon, viszont lefogyott, ő a tökéletes anyuka, mert ő ad a külsejére gyerek mellett is.
2020. nov. 11. 13:04
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, láthatod, itt mindenki tökéletes, erezd magad meg rosszabbul :)
2020. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
97%
Miért mindig csak a nőktől várják el a mindennapi, heti főzést? Eltakarítással, meg mosogatással együtt ez a legtöbb időz igénylő házimunka. Ha egy háztartásban legalább két felnőtt, egészséges ember él, akkor ez ugyanúgy mindenki dolga, kivéve azokat az eseteket, ahol a nőnek kifejezetten hobbija a főzés.
2020. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
54%
21es senki se tökéletes, de ha megnézed mindenki beáldoz valamit azért hogy legyen ideje a külsejére is. Pl nekem segít a férjem is sok mindenbe, így ő is jól jár, mert a feleségének van ideje dögösnek lenni és nem kell még plusz szeretőre költenie😀
2020. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
93%

Miért van az hogy egyesek állandóan általánosítanak levezetve saját frusztrációjujat?

Gondolom ezt a modellt láttad hogy ilyenek a jó anyák de elárulom nem így van. Nyugodtan foglalkozz magaddal többet attól nem leszel szaranya cserébe kevésbé kikészült.

2020. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
92%
A sok anyáskodás közben elfelejtesz élni.Mi vagy te, üszõ?
2020. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
80%
Mikor jönnek már rá az emberek, hogy ami szép, az nem feltétlenül jó is...
2020. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
29%

23: ez a te férjed, induljunk ki abból, hogy maradéktalanul igazat mondasz és a te férjed pont az az egy a 10-ből, aki támogatja a feleségét. Attól még ott lesz másik 9 nő, akinek lehet tobbemberes gyereke van és a férje se segít semmit. Akkor mikor csinálja, hogy ne legyen 120 kg?


Olyan rohadtul könnyen ítélkezik mindenki, anélkül, hogy bármit tudna a másik emberről, a legtöbb reakció az ilyen kérdésekre vagy az öntömjénezésre épül vagy arra, hogy szerezzen segítséget. Megértés meg nincs, pedig a legtöbb ember járt, jár ilyen cipőben vagy legalább lát maga körül kínlódó anyákat és tudhatná, hogy nem mindenki egyforma es mindenkinek másképp nehéz.

2020. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
88%

Én sosem a külsőm miatt sportoltam vagy figyeltem az étkezésemre hanem az egészségem miatt. Ezaz amit sok elhízott nő (nem feltétlen anyuka) nem ért meg. Mert én járok futni vagy edzésre, tök ráérek gyerek mellett is ilyenekre milyen dolog már ez. Olyan dolog, hogy miután lefürdettem a gyereket és letettem aludni nem teszem le a valagam a kanapéra sztárban sztárt meg a többi vackot nézni csokit majszolva hanem szedem magam és futok egyet vagy itthon tornázok 40 percet. Természetesen a párom itthon van a gyerekkel ha én elmegyek. Könnyebb lenne a kanapén dögleni az egész napos robot után? Természetesen. De annak hosszútávon nem sok értelme van és én sokáig szeretnék még a gyerekemmel lenni.

Tehát attól, hogy nem vagyok elhízva gyerek mellett sem nem azt jelenti, hogy nem foglalkozom vele. A család az első és a sportolásra szánt időt sosem tőle veszem el.

Ebédet meg 2 naponta főzök. Kb 2 óra az egész.

2020. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
98%
27es igazad van, de akkor minek szül az ember olyannak gyereket akire egyáltalán nem lehet számítani? Amúgy meg ha nem segít akkor ne is várja el, hogy az asszonyka minden nap meleg étellel, csillogó lakásban várja.
2020. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
82%
Az meg a másik, hogy akkor amikor apuka hazaér a munkából kérdés nélkül meg lehet neki mondani, hogy akkor most 2 órát ő vigyáz a gyerekre, anyuka meg addig el tud menni edzeni
2020. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!