Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én szeretem az anyósomat,...

Victory82 kérdése:

Én szeretem az anyósomat, vagyunk ezzel még igy egy páran?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is. Jobban, mint az anyámat. Már 12 éve ő a pótanyám.
2010. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon jóban vagyok a férjem szüleivel.
2010. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az anyósomat és a férjem is az övét :)
2010. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 nyuxipok ***** válasza:
75%
En eddig jol kijovunk az en draga leendo anyosommal,en szeretem ot es szerintem neki sincs semmi baja velem.Remelem,hogy ez igy is marad es o lesz az en anyosom.
2010. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 nyuxipok ***** válasza:
kijovok*
2010. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek vannak furcsa dolgai, de mindentől függetlenül felnézek rá, és kedvelem is.
2010. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mi is nagyon jól megvagyunk szerencsére!Sokszor olvasom itt,hogy mennyien vannak rosszban az anyósukkal:(De látom sokan vagyunk,akik nem:)Örülök neki!Irjatok még!
2010. aug. 10. 16:24
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
én eddig minden exem anyukájával nagyon jó viszonyban voltam. nem is gondoltam, hogy a férjem anyja lesz, akivel pont nem jövök majd ki. hidd el, nem én tehetek róla. anyósom egy igazi idióta, akinek fogalma sincs a való életről, magán kivül senkit sem szeret és senkivel sincs jó viszonyban.
2010. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnálom,hogy nem vagytok jóban,biztos nem a te hibád,ha másokkal sikerült!Csak azt tudod csinálni,hogy kevesebbet találkoztok,akkor talán jobban elfogad!Nekünk sok mindenben nem egyezik a véleményük,de ezt már régen megbeszéltük:)A véleményét mindig meghallgatom,a gyerekkel kapcsolatban is,de tudja,hogy mindenben én döntök!A tanácsát szivesen fogadom,a párommal szemben általában nekem ad igazat.Van olyan,amikor napja van,szokta is mondani,hogy most nincs formában.
2010. aug. 10. 17:29
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is szeretem! Na meg persze apósomat is. Igazán rendesek voltak velem a kezdetektől és azóta is egyfajta pótszülők nekem. Sajnos nekem anyukám nincsen, úgyhogy rám is fért egy pótanya. Néha el is szólom magam, a múltkor is véletlenül Anyuka helyett Anyának hívtam. De olyan édes, még sosem szólt érte, ilyenkor mindig csak mosolyog (nekem meg ég a fejem). Remélem, hogy már nem fog változni, 6 éve ismerjük egymást. Már van unoka is, össze is házasodtunk jópár éve, úgyhogy már a nagyobb konfliktushelyzeteken túl vagyunk.
2010. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!