Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell sajnálni azt,...

Miért kell sajnálni azt, akinek nincs barátja?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve szakított velem a barátom, nagyjából összeszedtem magam a szerelmi bánatból, voltak próbálkozásaim, de ezek pár találkozás után véget értek. Nem kár értük, nem sajnálom egyiket se. Rájöttem, hogy nagyon jól érzem magam egyedül, eljárok szórakozni a barátnőimmel, élvezem a szabadságot. De amikor a rokonok, ismerősök rákérdeznek, hogy van e valakim, és közlöm, hogy semmi komoly, szánalommal válaszolják, hogy ne aggódjak, majd jön valaki. De könyörgöm, én nem nem bánom ezt az állapotot, sőt kifejezetten tetszik, nem fáj a fejem senki miatt. Miért közvélemény, hogy félember, akinek épp nincs párja? 20/L
2010. aug. 10. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Én főleg azon csodálkozom, hogy ez még ma is így van. Ha ezelőtt 50 éve még így volt, az oké, de hogy manapság... És pláne hogy a fiatalok között is...
2010. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

akarsz járni?


20F

2010. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, élvezd az életet és szarj azokra akik ezért sajnálnak! Nem te vagy a sajnálatra méltó hanem az aki azt gondolja 20 évesen az ember nem lehet boldog pali nélkül. (mellesleg bármikor lehet boldog pali nélkül)

Én a te korodban még javában buliztam és nem volt szükségem semmi másra, ha megkérdezték miért nincs azt , hogy nem vagyok karrierista. 25 évesen jöttem össze a férjemmel, van egy gyerekünk és 15 éve boldogan élünk!

Semmiről nem maradsz le!

Ha megkérdezik, hogy-hogy nincs palid , te kérdezd meg, hogy neked hogy-hogy van!

2010. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Az emberek nem tudják elképzelni,hogy egyedül is jó lehet. Pedig sok ember társas magányban él,csak azért,mert még úgy is jobb,mint egyedül,és persze mit szólnak mások. Én sokáig egyedül voltam,és nagyon jól éreztem magam a bőrömben.Egy idő után vágytam egy társra. Most van valakim,és nagyon jól érzem magam vele. De örülök,hohy kivártam őt,és nem kötöttem kompromisszumot valaki mellett,csak azért,hogy elmondhassam azt,hogy nem vagyok egyedül.
2010. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rosszul esik, senki sem szereti, ha sajnálják, de hidd el, nem roszindulatból teszik. Egyszerűen annyi, hogy aki boldogan él egy kapcsolatban, esetleg olyan típus, hogy nem is érezte jól magát korábban (mint pl. én), annak természetes, hogy Te is aktívan vágysz egy társra. Nem vagyunk egyformák, de mindenki magából indul ki. Senki nem tart félembernek. Aki véleménye nem fontos, azt sz.rd le, akié pedig igen, annak mondd azt, amit itt leírtál. Ha egy kis empátia is szorult bele, érteni fogja.
2010. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ezt már én is nagyon h mindig ezt mondájk nekem
2010. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Pontosan azért nem illik kérdezni mert nem vagyunk egyformák! Nagyon tapintatlan kérdés mert épp lehet olyan is aki vágyik rá csak nem találja meg azt az embert aki neki kell!

Senkinek semmi köze hozzá hozzá!Ezt nem jóindulatból kérdezik csakis kíváncsiságból!

Miből gondolják az emberek akik párkapcsolatban élnek, hogy más is erre vágyik? Én is abban élek de eszem ágába nincs megkérdezni a szingli ismerőseim , hogy miért nincs-!!

Vagy mert nem akar, vagy mert nem talál és a kérdésem mindkét esetben felesleges, illetve a második esetben bántó lehet!

Emberek, tanuljátok meg, hogy létezik az a szó, hogy TAPINTAT!

2010. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is utáltam ezt annak idején. Mert az a gáz, hogy a szánakozó pillantásokra nem tudsz mit válaszolni. Persze a leggázabb emberek csinálták ezt. Keresztanyám, akinek alkoholista feleségverő a férje. Unokatesóm felesége, aki hozzáment az elsőhöz (unokatesómhoz), aki először ránézett (igaz a csaj akkor már 26 éves volt, elég ciki lehetett szegénynek), pedig szerintem nem is szerették egymást igazán. Csak azért álltak össze, hogy legyen valakijük. Unokatesóm akkor már 29 volt, és neki is ez a csaj volt az első. Na meg vannak még a társas magányban élők, akiknek egy nagy rakás sz.ar a kapcsolatuk, de ezeknek csak az a lényeg, hogy a külvilág felé felmutathassanak valakit (hogy kit, az bizonyos életkori és társadalmi kereteken belül gyakorlatilag tök mindegy nekik). Na ezek az emberek szánalmasak, nem azok, akik fel merik vállalni, hogy egyedül is boldogulnak.
2010. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
és miért kéne bárkinek is magyarázkodni, hogy megértse???????????
2010. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17.18 vagyok: egyébként engem annak idején többen is megvádoltak azzal, hogy leszbikus vagyok. Na erre mondják, hogy no komment. Most 29 vagyok amúgy, 5 éve stabil párkapcsolatban.
2010. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!