Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre vetéttek már? Csúnya...

Észre vetéttek már? Csúnya emberekkel alig beszélnek. Kiközösítik . Valaki ápolt meg minden, csak hát a természet.

Figyelt kérdés
Miért kell már mindjárt ítélni? Tegnap rám írt a barátnőm hogy tudok egy csúnya pasival beszélni.. Jól kijövők vele mert rendes, és jól ellehet vele beszélgetni.. Ilyenkor nagyon meg tudom sajnálni, mert a múltkor is volt egy lány és nagyon csúnya szavakat mondtak neki, mintha ők tökéletesek lettek volna. Köszi a válaszokat!:) 18L
2010. aug. 10. 19:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
19:25 - egyszer barátkoztam egy barna hajú csajjal. Azt hittem, tudja, hogy nem akarok vele járni, de belém szeretett, és üldözött a szerelmével. Azóta szóba sem állok barna hajú lányokkal.
2010. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
22%

ma 19:30

Akkor neked szőkékkel vagy fekete hajúakkal kéne beszélned! :)

Gondolom te is ilyen csúnya pasi vagy....:)

2010. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
39%
19:30: az eloiteleted a vesztedre lehet, mert honnan tudod, hogy nem egy barna lany lesz az igazi? A tobbi barna lany nem tehet a tarsuk viselkedeserol.
2010. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
66%
Engem csak a pattanásaim miatt gúnyoltak anno, ez a korral járt sajnos, viszont akivel keresztanyám összejött és gyereke lett tőle, annál még egy hajléktalan is igényesebb (a szó legszorosabb értelmében jobb, ha az ember tartja a - minimum - 3 lépés távolságot, mert kiszédül, olyan igénytelen a pasas).
2010. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%

Irónia, emberek!!!:)

A barna hajú lány megnevezés pont olyan, mint a csúnya emberé: felesleges és pejoratív jelentést kölcsönöz a kirakat világban élő emberek számára.

2010. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm előző, végre valaki megértette.
2010. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Azért is közösítik ki szerintem, mert az ilyen emberek zárkózottabbak.

Nem tudom engem is csúfoltak az orrom miatt (amin nem tudok változtatni) aztán elhittem h tényleg izé vagyok, de máig nem tudom h mi az igazság, mert csak nem lehetek akkora gáz, ha szóba állnak velem a csajok és nem csak barátként, meg jön h tetszem neki, nincs e kedvem ismerkedni.

És nem is rosszak, tehát volt aki irigykedett rám h xy-nal vagyok...

2010. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%

Én átlagos vagyok külsőleg. Belsőleg átlag feletti (értsd --> Nagyobb tolerancia szint, kedvesség, előzékenység, megbízhatóság, nincs se alkohol, se cigi, se drog, se káros szenvedély stb). Utóbbiból kiindulva a nagy átlag nem is nagyon szokott szeretni, mert nincs meg az a közös hangsúly.


Nálam lényegtelen hogy néz ki az illető (persze, ha kinézet nem függ össze az ápolatlansággal). Ennél fogva bárkivel szóba elegyedek.

Viszont én is azt tapasztalom, mint te, kedves kérdező. Én megfogom a két kezem, s köszönetet mondok, hogy én ilyet külsőt kaptam a természettől, amikor ilyen esetekről hallok, látok példákat. Csak sajnos az a baj, hogy a legtöbb átlagos/szép embernek ez jut eszébe, hogy ő is születhetett volna csúnyának.


22/F

2010. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csak a csúnya férfiak tetszenek :) én csinos vagyok, de nem is csúnya, hanem karakteres, utálom a szép dolgokat mind annyira mesterkélt. A nők közül minden elismerésem azoké akik csúnyák pl edit piaf és jelentős rajongótábort tudhatnak magukénak.
2010. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat becsülöm a legjobban, akik elegánsan viselik a csúnyaságukat.
2010. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!