Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim előtt kell védenem...

A szüleim előtt kell védenem a férjem - aki mellesleg nagyon megbántott- ez normális dolog? Az eset után meg a szüleimet kritizálja, vajon miért?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz időszakban vagyunk. Most született a második gyermekünk, építkezésbe kezdünk(szeretnénk), rengeteg a munka stb. De nem védem a férjem mivel tény hogy elég bunkó mostanában. Az ok ismeretlen.

Rengeteget "bírál", viccesen adja elő a dolgokat.

Pl, hogy lóg a mellem (ami nem így van) de azért nem vagyok 18 éves már az tény. Azt mondta a múltkor tusolás közben, hogy úgy lóg, hogy nemsokára a gatyámig ér és kinevetett.

Folyamatosan azzal poénkodik nekem milyen arany életem van itthon a gyerekekkel, csak sajnos a stílusa fáj. Régen tisztelt engem, úgy is beszéltünk egymással, egymásról de a közös élet felülírta ezt. Persze vannak poénok értem is ezeket de ezek amiket ő mond sértőek.

Na és az új poén az hogy ha vmit mondok de neki nem tetszik azt vágja hozzám, hogy váljunk el.

Abszolút nem gondolja komolyan, de a múltkor viccesen a barátnőm előtt is előadta magát majd elsüllyedtem.

És a hétvégén a szüleim előtt is (videochateltünk). A szüleimet kb sokkolta a stilusa, ahogy beszelt velem. Poénkodott hogy jöhetnének látogatóba hozzánk mert akkor végre lenne időm takarítani, meg sütit sütni. Vagy 2x is elsütötte ezt a poént. Apa sose szól bele a dolgainkba de ez után felhivott és mondta hogy szépen leosztott a férjem és hogy neki sem tetszik hogy igy beszélt, de a gyerekek előtt nem akart erről beszélni.

Igazából én is megmondtam neki hogy ez nekem hogy esett, de fel sem veszi. Céloztam rá, Hogy ilyet sehol se de még a szülők előtt se mond az ember. Meg h az ő szülei előtt ha én ilyeneket mondanék nem tudom mit mondanának. Erre közölte velem, hogy ő leszarja ki kit gondol róla, meg hogy apám is milyen ember és elkezdte szidni. Pedig ők rengeteget segítenek nekünk.

Miért ilyen?

Miért nem becsüli meg, hogy tényleg mindent megteszek érte és a gyerekekért?

2 gyerek után is kb 3 kiló ha maradt rajtam csinos nő vagyok. Sütök főzök mosok takarítok, miért ilyen bunkó és elégedetlen?


2020. nov. 28. 01:25
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
27%

Jaj szívem, nagyon sajnálom hogy ilyen féreg módon bánik veled.

Én nem építkeznék vele, sőt a megmaradt pénzből megcsináltatnám a cicimet!

Semmiképp ne tűrd, hogy így beszéljen veled, azonnal szólj vissza, hogy mit képzel!

2020. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
86%
Nyeregben érzi magát. Ne engedd magadhoz közel. Nem méltó arra, hogy megérintsen.
2020. nov. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire központi kérdés a melled, akkor ez a kapcsolat nagyon gyenge alapokra épült fel, és most, hogy van egy nehezebb, embert próbáló szakasz az életetekben, egyből meg is bukik a kapcsolatotok. Én azt gondolom, hogy ebből nincs visszaút, ő nem tisztel téged, mint a feleségét és gyerekei anyját, a nehéz időszakban pedig ahelyett, hogy egy csapat lennétek és egymást támogatnátok, ő rajtad vezeti le a feszültségét. Azokhoz csatlakozom, akik azt írják, hogy készítsd elő az életed a váláshoz és utána lépd meg, mert ez csak rosszabb lesz. A következő férfinál pedig okosabban... A fiatalság és a szépség elmúlik, sokkal fontosabb, hogy egy erős szövetségesed legyen.
2020. nov. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
96%

Hatalmaskodni szeretne, es azt mutatni masoknak, hogy o milyen f@sza meno arc, mig te vagy megutod a szintjet vagy sem. Legalabbis szerinte...

Regen a nalam 10 evvel idosebb batyam csinalt ilyet, de nemcsak velem, hanem a parjaval is. Beszologatott masok elott, es direkt lattam rajta, hogy azt hiszi, hogy nagyon viccesnek gondolja most mindenki, de erezheto volt hogy nem.

Az ember teste idovel megvaltozik, ettol fuggetlenul ha a parom ilyen bunko megjegyzest tenne, tobbe nem nyulna hozzam. Addig legalabb biztos nem, mig nem tesz rendet a fejeben. Te pedig a sertodes helyett inkabb tedd helyre a nagyurasagot. Ha pl. a szuleid elott beszol, fordulj fele es nyugodtan kozold vele, hogy te 2 gyerek mellett is tisztasagot tartasz, annak ellenere, hogy o egesz nap a kanapen mereszti magat!

Aztan folytasd a beszelgetest a szuleiddel es sz@rd le a valaszat!


Es egy alapos beszelgetes sem art, ahol komolyan kozolned vele, hogy vagy leall a hulyeskedessel, vagy koztetek hamarosan vege lesz es nem, te nem viccelsz...

2020. nov. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
92%

Ott a másik nő, aki nem szült, és nagymellű.

De nem lóg egy picit sem neki.

Ősszehasonligat vele, és bolondot csinál belőled.

Ha lenne fogalmad, hogy hátad mögött hogy beszél rólad...


Ezen már én is túl vagyok.



Azért akar válni, azért cikiz ,és nevet ki mindenki előtt,mert a másiknál már biztonságba van.


Az ilyen egy idióta barom.

2020. nov. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerű: te otthon vagy, ő tart el. Így úgy gondolja, hogy a csicskája vagy, megteheti, neked meg a neved kuss.
2020. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
32%

16.#-nak: Azt írod, "te otthon vagy, ő tart el".

Ezt te komolyan ÍGY gondolod???

2020. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeret màr sajnos.
2020. nov. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, ne építs vele házat!

Ez a kapcsolat hamis alapokra épült, sajnos, nem vetted észre eddig (viszont csak rosszabb lesz).

Ne várd meg!

2020. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
92%

Legközelebb közöld vele, hogy akkor most pakoljon és húzzon el pár napra, gondolja át a dolgokat és jelentkezzen, ha tudja, mit akar.

Vagy lehetsz proaktív is, mire hazaér kirakod a bőröndöt / sporttáskát és elkezdesz bepakolni neki.

Szerintem ennek a házasságnak annyi, vagy lenyeled most ezeket a sértéseket, később pedig ennek sokszorosát is. Gondolod hogy a gyerekeknek jó, hogy az apjuk alázza az anyjukat? Ezt fogják ők is átvenni.

2020. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!