Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem...

Bori30 kérdése:

Tudnátok segíteni nekem abban,hogy ha sem az anya sem az apa nem akarja a Dns tesztet, viszont az apa nővére elég elszánt és bíróság által elindítja az anya ellen, mit lehet tenni ez ügyben? Az apa semmiben nem szándékozik részt venni

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 19:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
97%

Bocs mire kiírtam, akkor láttam a válaszod.

Ha apa elismeri a picit, akkor ő az apa.

Ellened nem tud tenni semmit.

Max idegesíteni.

2020. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
95%

Kérheti az anya is.

Mondjuk ha van két apajelölt és biztosat szeretne tudni.

2020. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék milyen indokkal akar feljelenteni.

Sérelmezi, hogy nagynéni?

Magából csinál hülyét.

2020. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:
Itt csak az apuka nővére akarja a tesztet nagyon,bíróságra akar menni az anya ellen, ha az apukáé a gyerek akkor tovább vinné az ügyet,,körülmények stb.. de az apuka ezt nem akarja, egyátalán fel jelentheti a bíróságon az anyát a nővér?
2020. nov. 30. 20:03
 15/65 anonim ***** válasza:
90%

Az anyának ugyan mi ék a teszt. Kötelezni még nem lehet rá senkit, a gyereket sem.


Feljelenti? A dugás nem bűncselekmény.

Ha úgy volna, - a megcsalás sem az.

2020. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
96%

Milyen indokkal akarja feljelenteni az anyát a sógornője? A hűtlenség válóok lehet, de nem bűncselekmény. A gyerekhez meg a nagynénjének jogilag semmi köze.


Mit értesz az alatt, hogy az apuka családja most tudta meg a babát? Csak az apuka rokonait, vagy esetleg az apukát, magát is, mert mondjuk külön él anyukától ?


Azt hittem ritkaságszámba mennek a kotnyeleskedő, rosszindulatú rokonok. Ezek szerint nem csak a mi családunk volt szerencsétlen.

2020. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy gyereked van a testvérétől nem indok a feljelentése.

Más miatt persze megteheti.

2020. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
94%
A "nagynéni" kérelmét a Bíróság el fogja utasítani, bár erre nyilván a nagynéni ügyvédje is felhívja majd a nagynéni figyelmét.
2020. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szülők kérhetik
2020. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
Igazából az van, hogy az apa tudót a terhességről de a terhesség elejétől fogva nem akarta a gyereket,az a pici meg születet, és 6 hetes, most tudta meg az apuka nővére h van egy pici bab ezért akarja erőltetni a tesztet,mert az apuka azt állítja nem az ővé a gyerek
2020. nov. 30. 20:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!