Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem...

Bori30 kérdése:

Tudnátok segíteni nekem abban,hogy ha sem az anya sem az apa nem akarja a Dns tesztet, viszont az apa nővére elég elszánt és bíróság által elindítja az anya ellen, mit lehet tenni ez ügyben? Az apa semmiben nem szándékozik részt venni

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 19:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%
Mint anyuka,te kérhetnéd,és akkor ha ő az apa,akkor a bíróság megállapítana egy havi összeget amivel támogatnia kellene a gyereket... szerintem ők járnának rosszabbul.
2020. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
Ez tegnap indult ez a nővére és köztem, ugye az elején azt mondtam neki h a tesója gyereké a pici ezért akart jönni és dns tesztet venni magától, az apa akkor is tagadta h ősé a gyerek,de viszont ma egyenrangúan meg beszéltük az apával h mind ketten ugyan azt mondjuk, ez meg is történt, a nővére minden beszélgetést le fotózót stb h majd azzal megy ellenem a bíróságra ha meg tagadom a tesztet amit csinálni akart,azt mondta h ő akkor is tesztet akar tartani a kezébe ha a tesójáért a pici ha nem, ő akarta meg nézni milyen körülmények között van a pici, és lépni akart ellenem, úgy jött le az egész ha nem tudok olyan környezetet biztosítani a picinek el veszi, na most az apa akkor is azt mondta a nővérének nem az ővé a pici,de a nővére nem nyugszik
2020. nov. 30. 20:58
 43/65 anonim ***** válasza:
87%

Annál a nőnél nagyon nincs rendben valami.

Semmi joga ahhoz amit a fejébe vett.

Tartsd távol magadtól.

Nyilván zakkant.

2020. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
94%

Már mondtam én is, más is: elküldeni a francba, feljelenteni.

Már bocs, de mi a búbánatos lóf@sz köze van ahoz, hogy a tesója kivel hogyan fekszik le, abból lesz gyerek vagy nem. Én elküldeném a pics..ba.

Az meg mi, hogy "lefotózta" a beszélgetéseket??

Mi köze hozzá????

Ezért is fel lehet jelenteni, személyes adatokkal visszaélés miatt (ügyvéd többet tud mondani).

Egyébként az egész amit csinál, több pontban is perelhető. Feyegetés, zsarolás, zaklatás, stb. Keress ügyvédet, mielőtt nagyobb gond lesz.

2020. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
87%

ennek a zakkant nőnek van családja? párja? gyereke? mert ha nincs, az megmagyarázná, hogy miért akarja ez a gyereket megkaparintani magának.

nem mentség, de nem lehet, hogy ezért okvetetlenkedik? amúgy szánalmas, amit csinál.

2020. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:
Van neki gyerekei és férje is,Azzal jön 2 napja ha az ő vérük a pici akkor... ma meg azt mondta telefonban h akkor is tesztet akar a kezében tartani ha a tesójáért a gyerek ha nem, és ha az ővé akkor nem fog lépni ellenem csak ne tagadjam meg a tesztet, ha meg meg tagadom bíróságra megy,,szóval össze vissza beszél, mert tudni akarja h közük van e picihez vagy nem de ilyet nem tehet,,,
2020. nov. 30. 21:20
 47/65 A kérdező kommentje:
Rágalmazás miatt is akar bíróság által tesztet, mivel az elején az kett mondva a tesójáért a pici, útánna meg egyhangúan azt mondtuk h nem az övè na ő ezek a beszélgetéseket mentette le és akarja használni ellenem
2020. nov. 30. 21:24
 48/65 anonim ***** válasza:
88%

Tesztet 4 valakinek van joga kérni!

1. Az anyuka

2 az apuka

3. Az apukának gondolt személy

4. A bíróság ( ő is akkor ha az előző három benyújtotta a tesztet)

Valamit sumákolni próbál! Ne engedj semmit.

2020. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
100%

Pont leszarja a bíróság ő mit akar, azé a gyerek aki vállalja. Amennyiben te az apa ellen nem emelsz vádat bármi miatt akkor neki kuss van!


Jobb lenne ha tisztában lenne a dolgokkal

2020. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:
Sem gyerektartást semmit nem szeretnék az apától, és az apa sem a gyerektől idáig, 3 éves koráig ha mégis úgy döntünk a nevére veheti,ez ügyben nem rég voltam a hivatalba jegyzőkönyv lett mivel az anyakönyvi kivonatban nem volt apa meg jelölve,
2020. nov. 30. 21:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!