Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem...

Bori30 kérdése:

Tudnátok segíteni nekem abban,hogy ha sem az anya sem az apa nem akarja a Dns tesztet, viszont az apa nővére elég elszánt és bíróság által elindítja az anya ellen, mit lehet tenni ez ügyben? Az apa semmiben nem szándékozik részt venni

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 19:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
23%

Várj! Az a probléma tehát, hogy a gyerek nem olyan környezetben él, ami a nagynéninek oké lenne, de ha a gyerek nem rokona, akkor pont leszarja?


Mert ha ez így van, akkor megüthetitek a bokátokat, még akkor is, ha minden rendben nálad... Ha rádhívja a gyermekvédelmet, az stresszes tud lenni. És ehhez nem szükséges, hogy ő legyen a nagynéni, bárki rátok hívhatja...

2020. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
69%
Jelents fel zaklatásért, problem solved
2020. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy neked mi a jó abban, hogy nem fizet gyerektartást a kölyök apja?
2020. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
A környezettel nincs probléma, biztosítva van minden,ha gond lett volna nem hozhattam volna haza a picit, ugye a védőnéni dönt benne ha nem találja meg felelőnek akkor van baj,,a nővér csak ezzel jött h majd ő meg nézi a pici hol él stb
2020. nov. 30. 21:57
 55/65 anonim ***** válasza:
73%

Közel sem úgy van ám


Nővéremék sajnos tényleg egy lepra telepen laknak. Repedezett falak, omlott vakolat, penészes falak. Kb 30 nm-en vannak 3man meg 4 macska meg 2 pitbull az udvaron. Mégis 2 gyereket kiadtak oda ( oké vidék)

2020. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:
Nálam ilyennel nincs gond,közel 80-100 m2 a ház, igaz 3 részre osztva,külön bejárat,de egy nagy háznak van feltüntetve,anya és apa válásakor meg lett osztva a ház bíróságilag
2020. nov. 30. 22:15
 57/65 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nagyon rossz körülmények között él a kérdező a gyerekkel ezért attól tartva, hogy az apa könnyen elperelné tőle a gyereket inkább rá sem akarja íratni az apja nevére a gyereket.
2020. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
64%

Csak mellékesen, jobb lenne, ha te jérnéd a tesztet, apaság vélelme címen. Mert az nem úgy megy, hogY csinálok egy gyereket és lelépek.


Fizesse csak szépen a gyt-t, ha a gyerek nem is érdekli. Az a pénz a gyerekednek jár!

2020. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is arról lesz itt szó amit ma 22:30 válaszoló írt.

Kérdező, ha minden feltétel adott anyagilag, erkölcsileg, szellemileg ami kell egy gyereknek, senki nem veszi el tőled a gyereket. Azt viszont csak te tudod, hogy milyenek a körülmények. Ezt ha akarod megosztod itt velünk, ha nem akkor nem, a te dolgod.

Nyilván ha egy fűtetlen, omlásveszély közeli állapitú házban van a gyermeked, nem fognak megdicsérni,de akkor sem az az első, hogy elveszik a picit.

Milyen körülményeket tudsz biztosítani a picinek? Ezt csak te magad tudod. Van bevételed, van aki segít? (pici baba mellett nemigen tudsz dolgozni)

Iszol, drogozol? Prostituált vagy? (amúgy tőlük sem veszik el)

Ez így kevés információ.

2020. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
64%

ebben igaza van az 58-nak !


nem dugogatunk össze vissza következmények nélkül!


Oké ne nevelje fel, ne lássa soha, ne legyen az életünk részese, de ha volt annyira jampi,hogy megcsinálta ( oké szakadhatott el a gumi is véletlen, de akkor inkább elvetetem ha még időben vagyok és nem kell az apjának)


mert most érted rajtad kívül még 20 csajnak felkettyint egy gyereket azt helló jó napot megyek bulikázni...

nem nem így megy, egy életről van szó, ez a gyerek sérülm ert utóbb kiderül h mostoha apa neveli ( hacsak nem kva jól titkolja az egész gárda ) egy élet aki nevelni kell ami nem 2 ft most lehet úgy vagy vele szülők segítenek, de ez segítség megszünik hisz elhunynak + bármi történhet ami a bevételüket károsítja.



Kérlek és ezt a gyerek érdekében tedd meg! Te magad csinálj tesztet és kérj gyerektartást! Bíróságilag hitelesített formában kérd! ne ígérgesse fbn meg ilyenek !


Tudom mert rossz példa nővérem, de kettő gyerek is van... a saját "sógorommal" futottam szemben tárkeresőn... nővéremnek nem szóltam, de a telefonszámlán ott volt x premium előfizetés x ezer ft... szal rájött ő magától +karikór még rájuk nyitottam h kefélnek január 1-én már a csávó kapcsolatban volt megjelölve mással...



kérlek kérd azt a gyerektartást a gyerek érdekében!!!!

2020. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!