Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem...

Bori30 kérdése:

Tudnátok segíteni nekem abban,hogy ha sem az anya sem az apa nem akarja a Dns tesztet, viszont az apa nővére elég elszánt és bíróság által elindítja az anya ellen, mit lehet tenni ez ügyben? Az apa semmiben nem szándékozik részt venni

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 19:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
10%
#59, épp felettes néhánynak írta le a körülményeit
2020. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
62%

Jó, bár abból nem sok derül ki.

De nekem mindegy.

2020. nov. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:
Meg van minden adott körülmény, és munkából mentem el szülni,terhesség alatt is táppénzen vtam végig, van segítségem a szüleimmel lakom, ezekkel a dolgokkal nincs probléma,van jövedelmem a munkahelyem által kapom a csedet ami nem kis összeg 100 ezren felül van,
2020. dec. 1. 00:10
 64/65 anonim ***** válasza:
65%

Apuka nős vagy miert nem akarja felvallalni azt a gyereket? Neked miert jó hogy a gyereked nem kap penzt az apjától? Nem most kerül sokba amíg kicsi..

A nővérének semmi köze hozzá, leállhat.

100 ezer ft nem egy nagy összeg , 100 nm 3 fele osztva sem egy nagy valami. Ezekre is gondolj amikor neked hősiesen nem kell pénz.

2020. dec. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:
Az apukának van barátnője gondolom ez is közre játszik, ugyan is a bnő sem tud a piciről,terhesében alatt jöttek össze
2020. dec. 1. 05:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!