Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem...

Bori30 kérdése:

Tudnátok segíteni nekem abban,hogy ha sem az anya sem az apa nem akarja a Dns tesztet, viszont az apa nővére elég elszánt és bíróság által elindítja az anya ellen, mit lehet tenni ez ügyben? Az apa semmiben nem szándékozik részt venni

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 19:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
70%

Szüljön magának!

Sajnálom, hogy magadra maradtál a babával.

2020. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
77%

Milyen szulok? Milyen mindketten? Mit tudnak? Mi van? Eleg zavarosan fogalmazol.

Kerdezo, amugy meg te foleg ki vagy a sztoriban? Szerintem hagyjatok beken oket, semmi kozotok hozza. Apuka is csodalatos, lehet, hogy van egy gyereke, es meg csak annyi sincs benne, hogy legalabb egy tesztet kerjen, hogy biztosan az ove-e, ennyire erdekli a dolog. Vedekezes nelkul dugni azert gondolom jo volt. Persze anyuka se jobb, ha mar felmerult a masik apa lehetosege is, de gondolom nem veletlenul talaltak egymasra.

Ha nekik ez igy jo, akkor szakadjatok le roluk es kesz.

2020. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
88%
tényleg, kérdező, ki vagy te itt a sztoriban? a 6 hetes baba anyukája, a nővér?
2020. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 A kérdező kommentje:
én az anyuka vagyok, úgy tudom ha az apa nem egyezik bele a tesztbe akkor a nővére nem tud elérni semmit hiába megy bíróságra és fizet a tesztért,bírósági végzés nélkül akart jönni h ő mintát vegyen a piciről de tudomásom szerint ezt nem teheti meg,és én ezt meg tagadhatom, emiatt a megtagadás miatt akar menni bíróságra, mert eddig azt mondtuk az apával h ősé a gyerek, de meg beszéltük h nem akarja a picit,és ő nem akar semmilyen tesztet sem fel jelenteni, a meg beszélés után mondtuk azt a nővérének h nem az ővé a gyerek
2020. nov. 30. 20:31
 35/65 anonim ***** válasza:
93%

Hiába vergődik a nővérke... Túl sok krimit, nézett. Ha ti megegyeztetek, hogy hiába apukáé a gyerek,de nem szeretne részt venni az életében akkor onnantól kezdve senkinek semmi köze nincsen hozzá. Csak nektek,nehogy a lakásod közelébe engedd ezt a beteg állat nőt! Jelentsen csak fel! Még majd mehet a zárt osztályra!


Ez nem úgy megy ahogy ő azt elképzelte!

Egy doboz xanaxot adnék neki karácsonyra

2020. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
Csak logikusan gondolj bele, józan paraszti ésszel... A gyereknek 2 szülője van, rájuk tartozik minden gyerekkel kapcsolatos kérdés elsősorban... minden egyéb rokon huszadrangú ebben a kérdésben.
2020. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
100%
A nővér nem tehet semmit.
2020. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
100%
Kezdhetted volna mondjuk ezzel is. Akkor itt nincs mirol beszelni, ti ebben megegyeztetek, akkor ez igy van. A noverket meg nem kell beengedni, nem kell neki felvenni a telefont, nincs joga “mintat venni” a gyerektol, semmit nem tud tenni. Zard ki a francba az eletedbol, ne is foglalkozz vele, sot, zaklatasert igazabol siman feljelenthetned ot, ha nem hagy beken.
2020. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
100%

1. Az anya kérheti/kérhetné az apaság megállapítását a bíróságon, senki más nem.

2. Az apa testvérének semmi köze az egészhez, el sem tud indítani semmiféle eljárást.

3. Ettöl függetlenül, mégha bizonyítva is lenne, hogy az apa a gyerek apja, a testvérének semmi joga sincs a gyerekre, szóval az egész értelmetlen hülyeség

2020. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "kedves" nővér bármivel próbálkozik, közöld vele, hogy te az apával megbeszélted a dolgot, neki semmi köze hozzá. Azt is mond meg, ha nem áll le, zaklatásért feljelented. Ha mégis nyomulna: jelentsd is fel!
2020. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!