Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Mindenkinek...

Most mit tegyek? Mindenkinek igaza van, de csak szerre.

Figyelt kérdés

Tegnap kis családi összejövetel volt, a nagyszüleim ünnepeltek. ki volt jelentve h szűk család, 10 ember. (gyerekek, unokák) slussz. Nekem és a lány unokatesómnak van barátja (akit nagytatám rühell mert faj paraszt, bunkó és neveletlen) az én barátomat meg szeretik, mert udvarias aranyos...annak ellenére hogy nem volt meghivva Tundi magával vitte a párját, én meg nem az enyémet...

a barátom megtudta és azzóta annyira megvan sértődve h másról sem tud beszélni...nem érti h én miért nem vittem magammal...próbáltam magyarázni h a másik odaparasztkodott, pedig senki nem számitott rá, de ő nem érti miért nem jöhetett ha őt szeretik...


2008. nov. 30. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
És miért is nem jöhetett? Nem fért volna el még egy ember a lakásban? Szerintem itt annyi volt a probléma, hogy nem beszéltétek meg előre a felállást. Abban, hogy te nem vitted el a barátodat, akit ráadásul kedvelnek a nagyszüleid, te vagy a hibás. Ehhez nincs semmi köze annak, hogy az unokatesód meg elvitte a barátját. Az egészet meg lehetett volna előzni azzal, hogy előtte megbeszélitek, ki mehet, ki nem.
2008. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lakásban volt hanem vendegloben...es ki volt jelentve a 10 ember...ebben nem volt benne sem az én párom sem az övé. mindenki meg is lepődött rendesen mikor beállitottak...
2008. nov. 30. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem felesleges ezen mergelodni, bar tudom, banto tud lenni. Legkozelebb vidd ot is mindenhova magaddal, szamolj magatoknak 1 szemelyt, mondd, hogy te es a baratod egy vagytok, igy belefertek majd a 10 vagy akarhany fobe is!

Nyugtasd meg a baratodat, es ne mergelodjetek ezen, mert nem erdemes!!!!

2008. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem a te részedről bunkóság. Ha egyszer ez egy családi ünnep volt, akkor az tényleg a család, és ugye a barát még nem család, akkor lesz családtag, ha összeházasodtok, vagy esetleg amikor már eljegyzés van. Unokatesód elég bunkó, hogy egy vendéglőbe, ahol 10 emberre foglaltak asztalt, 10 emberre rendeltek ételt, magával vitt egy 11.-et is, akit ráadásul az ünnepeltek nem kedvelnek. Ha a nagyszüleiteket köszöntöttétek, akkor azt hívnak meg, akit ők akarnak. Mondd csak meg a barátodnak, hogy te legalább jólnevelten jártál el, és valószínűleg mindketten kellemetlenül éreztétek volna magatokat, ha a barátod kéretlenül eljött volna. De ahogy sejtem a leírásodból, a barátoddal abban a stádiumban lehettek, amikor sehová nem mentek egymás nélkül, még családi eseményekre sem. Hát ez nem túl jó dolog. Gondolom ezért van megsértődve. Próbáld neki megmagyarázni, hogy ennyi ember volt meghívva, a szűk család, és ez független attól, hogy a nagyszüleid kedvelik-e őt, és próbálja figyelmen kívül hagyni, hogy unokatesód palija ott volt. Az a srác bunkó volt, barátod meg nem. Ne akarjon lemenni arra szintre, hogy tudja, hogy nem hívták meg, mégis elmegy, mert ez parasztság. Ne akarjon paraszt lenni.
2008. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem azért volt megsértődve mert nem jöhetett, hanem mert megtudta h a masik srác ott volt...

én nem akartam bunkó lenni, h elviszem hivatlanul most mégis én iszom a levét...

köszi a válaszokat

2008. nov. 30. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Itt egydül az uncsid és a bunkó barátja a hunyó. És mindketten elég parasztok voltak azért amit csináltak. Mondd meg a barátodnak h ne rád haragudjon mert Te semmit nem csináltál és neked is jogod van haragudni rájuk mert tök hivatlanul állított be a másik srác. Nem tom a nagyszüleid mit szóltak hozzá, gondolom nem küldték el, nem akartak cirkuszt, de remélem azért a kaját se fizették ki annak a taplónak.
2008. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
NEm nem kuldtek el, vegul hoztak meg egy teriteket...megbeszeltem a parommal h reszukrol volt bunkosag. ugy latom elfogadta. koszi a valaszokat:)
2008. nov. 30. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!