Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnál ha a párod...

Mire gondolnál ha a párod gépen találnál egy olyan msn címet, amiről tudod hogy nem az övé?

Figyelt kérdés

Megegyezett a kód is , az általa használtakkal.

A partnerlistáján 1 ellenkező nemű szerepelt mindössze.

Magyarázata: Az nem az ő msnje...

Ennyi a történet,mire gondoljak?


2010. aug. 11. 18:03
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
ui.nem kutakodtam, ő mondta hogy lépjek fel az ő gépéről nyugodtan msnre.
2010. aug. 11. 18:04
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
Én elbeszélgetnék az ellenkező neművel a nevében.
2010. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
91%
Ha ezen a címén csak 1 másik nemű van fent, akkor ő vagy az utódod, vagy a másik, aki fontos az életében melletted. Ha érted, mire gondolok. Sajnálom.
2010. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Nyomoznék..msn címet googléba..felmennék iwiwre az összes nő isméjének megnézném az adatlapját..akinek a nevébe, becenevébe, mail címébe találnék hasonlót mint ami az msnbe van azonnal gyanús lenne..
2010. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Leginkább arra gondolnék,hogy:"ez a szemét megpróbál átverni,de meglátja,én előbb átverem és jól elbánok vele!Majd elbeszélgetek én azzal a cafkával az ellenkező nemből!"
2010. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyet értek a 2. válaszolóval. Én is nagyon sajnálom:(( Az első tanácsa már sztem így nem olyan jó, h rákérdeztél nála és azt mondta nem az ő msn-je. Így már biztos szólt annak az ellenkező neműnek, h ne írjon már oda és ne válaszoljon, ha ír vki, mert az már nem ő, mivel lebukott:S úgyh már nem tudsz a nevében beszélni az ellenkező neművel sztem, mert már szólt neki, h bukta van.

Ha nem lenne neki fontos az az ellenkező nemű akk nem egyedül szerepelne 1 másik msn címen, szal tuti, h a szeretője vagy az utódod:((

2010. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
100%

Először is: részvétem. :(

Másodszor: én a párommal beszélgetnék el. :S Nem csak az msn-es hibája, hogy ez történt, a párod sunyi módon külön erre a célra újra regisztrált, és ráadásul hogy tagadja is... :S Persze, ha megtalálod az egyszem partnerét, akkor mindenképpen jól hordjad le, de ezt csak az után, miután jól megfontoltad, hogy érdemes-e olyan emberrel maradnod, aki a hátad mögött ilyen szemétségeket művel.

2010. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
Én vagy rákérdeznék, hogy ez mi, és ha hazudik, szevasz+egy pofon, vagy elbeszélgetnék azzal a v.kivel MSN-en. Érdekes dolog is kisülhet ebből. Ha ezt választod, akkor nézz utána, ha van naplózott beszélgetés, hogy milyen stílusban beszélgetnek. Te is abban beszélgess ezzel a v.kivel.
2010. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

nem tudom mire gondoljak.

Igen, logikus, hogy az utódom lehet.

Itt a fél éves lányunk és a feleségem így átver?:S

Igaz, ideje van rá, mert rengeteget dolgozom, de azért hogy nekik megtudjak adni mindent amire csak vágynak.

Megtettem mindent, szerettem, megbecsültem... Soha egy rossz szót nem mondtam rá, soha nem bántottam meg semmivel.

Ha laptop kellett, azt kapott.

Ha új autó kellett, azt kapott.

Ha a gyereknek több tízezres mütyűr kellett, azt kapott.

Hétvégente mindig mentünk valahová ha kedve volt.

Idén , igaz csak a Balatonra mentünk, mert a picit nem akartuk utaztatni.

Mit ronthattam el?:S


Köszönöm a válaszokat.

Bíztam benne, hogy csak én vagyok féltékeny.

2010. aug. 11. 18:24
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő mondta, hogy lépj be, akkor nincs semmi olyan rajta, amit rejtegetni kell. Ha egy pasinak van valami titkolnivalója, annyi esze azért lenne, hogy mielőtt leülteti a barátnőjét a gépe elé, előtte letörli vagy eltünteti a gyanús dolgokat. Ha igazán szereted, akkor megbízol benne és nem kezdesz el nyomozgatni utána.
2010. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!