Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnál ha a párod...

Mire gondolnál ha a párod gépen találnál egy olyan msn címet, amiről tudod hogy nem az övé?

Figyelt kérdés

Megegyezett a kód is , az általa használtakkal.

A partnerlistáján 1 ellenkező nemű szerepelt mindössze.

Magyarázata: Az nem az ő msnje...

Ennyi a történet,mire gondoljak?


2010. aug. 11. 18:03
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

A rendes msnjén is vannak férfi barátai, soha nem nézegettem mit beszél vagy kivel és miről.

De miért csinált másikat és csak 1 embert vett fel rá?

Egyetlen férfit.

Ez az ami furcsa.


Mindig elfogadtam a férfi barátait, nem volt oka titkolózni.

És miért hazudott, hogy nem az övé a cím?:S

2010. aug. 11. 18:51
 22/32 A kérdező kommentje:

Kutakodni nem fogok!

Még egyszer rákérdezek,megkérem mondja el az igazat, nem lesz baj.

Ha megint hazudik akkor pakolok és elmegyek itthonról.

Mert ha képes hazudni akkor már nincs miről beszélnünk.

2010. aug. 11. 18:54
 23/32 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan program, ami rögzíti az msn beszélgetéseket. Szerintem inkább használd azt, és akkor ha van miért elmenni úgyis kiderül, ha meg nincs miért, akkor meg nem duzzogsz feleslegesen.
2010. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
55%
"/
2010. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
31%
És ha van másik msn címe? Fent van neki 1! db pasi. És? Lehet, h az unokatestvére, régi osztálytárs, haver, akármi. Miért kell rögtön rosszra gondolni? És ha ennyire zavar, miért nem kérdezed meg tőle, h ki az?
2010. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Sztem, ha unokatesó lenne vagy régi osztálytárs vagy haver akkor nem csinálna csak külön neki 1 másik msn címet, hanem a rendes címén beszélne velük. Külön 1 embernek csak abban az esteben csinálnak sztem, ha van köztük vmi:S így azzal a címmel csak akkor lép be, ha nincs otthon a férje, mert ha a másikra venné fel a szeretőjét akkor lehet pont akkor írna rá a szerető, amikor a férj is otthon van. Sztem ésszerűbb a szeretőnek 1 külön cím. De ez csak az én véleményem:)

Az egyik korábbi válaszoló:)

2010. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
94%
kapcsold be annak az msn nek a beállításaiban a bezsélgetés mentést, és kreálj egy mappát valahol elrejtve nagyon (szval de a dokumentumokba :)), és akkor kiderül.
2010. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

De ha unokatestvér,expasi, akárki akkor miért hazudott?

Mondhatta volna, hogy szoktam vele beszélgetni, de a rendes msnen nem szeretnék.

Akármit.

Amilyen hülye vagyok bármit elhittem volna neki.

De hogy "nem az én címem".ez nálam nem elég.

2010. aug. 11. 20:10
 29/32 anonim ***** válasza:
94%
De így, hogy egy külön címet csinált, csak ennek az egy pasinak, sokkal feltünőbb, mintha az eredeti címén felvesz +1 főt, a sok közé. Nem? Nem értem, de, ha kiderül valami írd meg. Remélem nem az amire godoltok. :(
2010. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Szervusz! Egy nagy beszélgetés fog segíteni nektek. Ha ideges, zavart, akkor van titok. Ha lazán válaszol, akkor pedig korrekt veled. Sajnálom, hogy így alakult. :( 29/N
2010. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!