Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt, hogy lehet feldolgozni? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt, hogy lehet feldolgozni? 20/L

Figyelt kérdés

Múlt hét péntek este miután a barátom hazajött a baráti sörözésből bejött hozzám a konyhába ahol éppen vacsorát készítettem neki mondta ,hogy szexelni akar én nem akartam mert pia szaga volt erre közölte ,hogy amíg az ő lakásában lakok és ő fizeti a dolgaimat addig vannak kiváltságai, felemelt bevitt a nappaliba és ledobott a kanapére ahol belém hatolt, elég fájdalmas volt mert nem tudta benedvesedni, könnyeztem a fájdalomtól, egész szex alatt durván bánt és beszélt velem.


Most is attól félek ,hogy mi lesz péntek este.


2011. nov. 2. 21:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

és még vele vagy?

gyakorltilag megerőszakolt...

rendőrt kellett volna hivni azonnal...

2011. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki
2011. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 bánomisén ***** válasza:
100%

Ezt úgy lehet feldolgozni, hogy szeded a sátorfádat és nem élsz tovább együtt azzal, aki megerőszakolt, plusz még fel is jelenteném nemi erőszakért.

Nem értem, miért vagy még mindig vele...

2011. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Másnap bocsánatot kért, ágyba hozta nekem a reggelit.

Amúgy se tudnék sehova menni.

2011. nov. 2. 21:47
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Cuccolj és költözz haza. Ez a majom megerőszakolt. Attól, mert még a barátnője vagy, nem rendelkezik fölötted, és főleg nem bánik úgy veled, mint egy kutyával. Ha most ezt csinálja, mi lesz itt később...

Erre nincs mentség.

2011. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Jah, bocsánatot kért. Majd mikor félholtra ver, akkor is bocsánatot fog ám kérni. Mind így kezdi...
2011. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le. Neked meg az a kiváltságod, hogy szabad vagy, és nem kötelező vele laknod, mosnod és főznöd rá!
2011. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
13%
Király a csávó, így kell bánni a nőkkel!
2011. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Neked az a fő gondod, hogy nem tudsz hova menni, igaz? Dolgozol? Család? Barátok?


A velemaradás nem opció. Legalábbis, ha nem akarod elcseszerinteni az életed 20 évesen, akkor biztos nem.

19L

2011. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Jézus Isten, szerintem te túl lazán fogod fel a helyzetet... Na és akkor a Nemi erőszak meg sem történt mert ágyba vitte a reggelit? Ha velem a (nem létező) barátom ilyet csinálna, azt hiszem akkor azonnal feljelenteném, plusz futnék el akár úgy is hogy később megyek vissza a cuccomért.. Én biztos hogy nem attól félnék mi lesz péntek este... Meg egyszerűen én nem értem a kapcsolatotokat.. Neked nem fáj lelkileg hogy a párod ezt csinálja veled? Mert ha igazán fájna amit csinál veled akkor elmennél... Csak bele gondolni is szőrnyű abba hogy akibe az ember mindennél jobban bízik (Barátja-párja-férje) az mekkora lelki trauma már hogy ilyet tesz... Az egy dolog hogy te is írod hogy aztán hogy dolgozd fel? Ez egy dolog, mert lehet sosem fogod, de hogy TUDSZ VELE MARADNI? Nem értem komolyan...

14L

2011. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!