Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békíthetném ki őket?

Hogyan békíthetném ki őket?

Figyelt kérdés

A barátom a napokban átjött hozzánk . A bátyámmal valamiért nincsenek jóban, olyannyira, hogy már vacsora közben is rosszindulatú utalgatásokat tettek egymás irányába. Mikor pedig felmentünk az emeletre, a bátyám lekevert egy pofont a barátomnak. Természetesen ő se volt rest, megragadta a bátyám pulóverét, és rángatni kezdte. Én egyből odaugrottam, szét akartam választani őket, de nem jártam sikerrel. Azután a barátom vállát fogtam meg, és igyekeztem elhúzni a testvéremtől. Aztán magától hátrébb ment, a testvérem a saját szobájába ment, mi pedig az enyémbe. Másnap délelőtt ment el a barátom, a tesómmal nem is találkoztak azóta.

Mit tehetnék most?

Sose kedvelték egymást, tudom, nem is az én dolgom, de azért nem gyűlölködhetnek a végtelenségig.


19L vagyok


2020. dec. 9. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
De igen, gyűlölködhenek.
2020. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Gyűlölködhetnek, de nem szeretném, hogy azt tegyék.

Mármint ezt úgy értettem, nem állapot, ha állandóan ezt csinálják.

2020. dec. 9. 18:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor pedig felmentünk az emeletre, a bátyám lekevert egy pofont a barátomnak."


te meg miért nem adtál egyet a bátyádnak?

2020. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Előtte már veszekedtek, mielőtt én felértem.
2020. dec. 9. 18:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne a barátod menjen hozzátok, inkább az ő lakásukon találkozzatok!
2020. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted már a testvéredet ÉS a barátodat (ha lehet, egyszerre!), hogy ennek mi az oka?
2020. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hozd haza a barátodat! A testvéred ott lakik, őt nem zavarhatod el.
2020. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Kommunikáció?
2020. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Én is azt nem értem, hogy miért nem tudjátok ezt megbeszélni? Jó persze, nem mindent lehet... De mi történt, hogy nem lehet? :D Egyáltalán elmondták neked, hogy miért vannak haragban?
2020. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sosem bírták egymást. Szerintem ez nem egy összezördülés okán történt, hanem egy tartós idejű unszimpátia.
2020. dec. 9. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!