Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha beszélgetünk, akkor miért...

Ha beszélgetünk, akkor miért kezd el közben énekelni, dudorászni?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömmel ha beszélgetek, és valamiért hirtelen csöndben maradunk mind a ketten, akkor elkezd énekelgetni magában. :D De azért hallhatóan.

Miért? Unalmas vagyok, vagy mi?


2010. aug. 12. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

lehet, hogy csak jó kedvre akar deríteni.

de miért nem tőle kérdezed meg?

2010. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
zavarban van, nem tudja mivel elütni a beálló csöndet
2010. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pótcselekvés, mert feszeng a csendben. Én is szoktam magamban dudorászni, bár ehhez nem kell társaság. Illetve apámon szoktam észrevenni, hogy folyamatosan dudorászik, és nem is mindig halkan, boltban vásárlás közben is, néha már rá kell szólni, mert nézik az emberek, ki ez a bogaras. :-)
2010. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Anyum folyton dudorászik,már észre sem veszi,hogy a munkahelyén,vagy a buszmegállóban is. Néha jókat röhögünk rajta. :D

25/N

2010. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is mindig zenélek magamban:D vagy hangossan attól függ:D

Már észre se veszem...

18L

2010. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm, dettó ugyanezt csinálja. Tuti, hogy a zavartság miatt van, azt próbálja palástolni. Egyébként az illetőt Zolinak hívják, röhögnék, ha ugyanaz lenne :D
2010. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az első válasza hülyeség, a többié a helytálló. De amúgy tényleg idegesítő lehet, ha valaki elkezd dúdolászni beszédszünetek között.
2010. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezt mért a család kategóriába kellett kiirni?
2010. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Egyébként az jó jel ha zavarban van? :D Csak mert tetszik nekem...

2010. aug. 12. 10:02
 10/17 anonim ***** válasza:

Ugyan az első válasza miért hülyeség? Ő is azt mondja, mint a többiek.


Én is mindig dúdolok, ilyen vagyok. Persze, csak azok mellett, akikkel bennsőséges a kapcsolatom. 22/L

2010. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!