Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok és most ismerte...

26 éves vagyok és most ismertem meg édesapámat kb egy hónapja. Nagyon kedves és aranyos, most lesz a névnapja a héten, mit javasoltok mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
valami kis apróságra gondoltam, de tanácstalan vagyok. A desszert meg egy üveg bor az olyan snasz nekem.
2008. dec. 1. 11:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

szia!

Igazából én mindig tudtam hogy apukám nem vállalt engem, a gyerektartást mindig fizette utánnam pontosan, tehát azért nem tagadott le. Sose titkolta anyukám, bár én olyan helyzetben voltam hogy anyukám se nevelt, nagyszülők neveltek fel, és még mindig velük lakom párommal. Sokszor megfordult a fejemben hogy milenne ha megkeresném, de mindig bátortalan voltam, ez év nyaráig, mert megkerestem az iwiwen a féltestvéreimet, és beszélgettem velük. ők is tudtak rólam. Majd nem rég apukám keresett fel engem. Bennem sose volt gyűlölet vagy utálat iránta, mert nem nevelt fel, még a nevét se vettem fel, sose haragudtam rá, sose neveltek ellene, ezért is hajlottam könnyen a találkozásra, és jókat tudunk beszélgetni. Velem együtt még egy kis unokát is kapott, aki majd májusban születik meg, úgyhogy készül a nagypapa szerepre is. Szeretné ha egy őszinte bensőséges kapcsolat alakulna ki köztünk, aminek nem vagyok ellene. Bár apa lánya kapcsolat sose lesz már, nem lehet bepótolni az elvesztegetett éveket, de lehet mindent előlről kezdeni.

Ajándékot meg azért akartam neki venni, mert adventra kaptam tőle egy szép nagy, díszes gyertyát. De nem most tartja a névnapját hanem nyáron úgyhogy lemaradtam róla, így csak sms-ben emlékeztem meg a névnapjáról.

Hát röviden ennyi. Kicsit más volt az én helyzetem mint a tied, de örülök hogy leírtad.

2008. dec. 10. 10:04
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon orulok, hogy írtál vissza és gratulálok a szuletendo kisbabádhoz.és annak is orulok, hogy az egész életed jól alakult , hogy a nagyszulok szeretetben tiszteségben felneveltek . kívánok nekik hosszú boldog életet.vannak még értelmes emberek is akik az élet dolgait emberi módon tudják megoldani.kívánom , hogy apukáddal és a tobbi családtagoddal is felhotlen legyen a kapcsolatod.nagyon sok boldogságot és kellemes karácsonyt kívánok mindnyájatoknak tiszta szívbol!
2008. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókivánságokat, és viszont kívánom nektek is. Remélem rendeződnekk nálatok is a családi viszonyok.

Kellemes ünnepeket.

2008. dec. 11. 09:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia,nagyon tetszett amit az előző kommentedben irtál: bepótolni nem lehet,de elkezdeni sosem késő.Egy üveg bor,belegravirozva a nevetekkel,az tényle gjó ötlet.Békés és boldog ünnepeket kivánok nektek! ja és boldog babavárását:)
2008. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!