Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit kellene csinálnom?

Mégis mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

A helyzet: anyám férje több mint 10 éve csalta meg először, azóta együtt maradtak, most meginn kiderült, hogy komplett arzenállal csalta/csalja, külön telefonnal dolgozik. Én sajnos nem tudok otthonról elköltözni, úgy érzem, hogy a lelkem most tört össze teljesen, pszichológushoz majd csak később fogok elmenni. A probléma az, hogy anyám nem akar elválni, elnézi neki, nagyszüleimnek nem tudom el-e mondjam, engem belülről emészt fel a dolog. Anyám abban a mentalitásba van, hogy neki ez jutott, jó ez.

Ugye nem normális az, hogy valaki aki x éve csalja a feleségét x nővel az úgy viselkedik mintha semmi sem történt volna, ugye nem?


2020. dec. 27. 17:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Értem, akkor ignorálhatod, nem kell ránézned.
2020. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%

Persze, hogy nem normális. Nem is értem, hogy merülhet fel bárkiben is, hogy ez normális.

Az is teljesen érthető, hogy nagyon megviselt. Ez egy teljesen normális reakció.

Sokan az ideirkálók közül persze nem értik ezt, mert ugyanolyan lábtörlők, mint az anyukád.

De nehogy már saját magaddal csesszél ki, amiért az apád egy féreg. Hidd el, ha anyukádat zavarná a dolog, akkor tenne valamit. De nem tesz, tehát a magyar emberek jelentős részéhez hasonlóan szeret szenvedni, mártírkodni. Élvezi. Ne vedd el tőle ezt az élvezetet.

2020. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértést, megprobalom ignorálni ahogy csak tudom, csak amikor már reggel azzal kelek, hogy már meginn őket kell néznem, az nem könnyű.
2020. dec. 27. 19:25
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig amíg nincs lehetőséged a magad lábára állni alkalmazkodnod kell.
2020. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Engem pl az is mentális felőröl, hogy nagyszüleim erről semmit sem tudnak és apám meg teszi az eszét meg az okosat nekik, rokonokkal is ugyanez
2020. dec. 27. 19:48
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy anyad azert tur apadnak, mert o tart el teged is? Nem lehet hogy anyad is aldozatot hoz erted, hogy te tanulhass, egyetemre jarhass, ugy hogy ez is apad penzen van?
2020. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem ő tart el, sokkal kevesebbet keres
2020. dec. 27. 20:14
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

"Anyámmal szintén nem beszélek, nekem ők ketten teljesen megszűntek léteznk, eddig sem volt jó kapcsolat köztünk, ezután meg teljesen megromlott, egyikre sem bírok ránézni."


De most akkor mi bajod van? Eddig úgy értelmeztem, hogy apádra haragszol és sajnálod anyádat. De itt meg már anyádtól is rosszul vagy. A megcsaláson kívül mivel tették tönkre a gyerekkorod? Mivel lenne bárkinek is jobb, ha a nagyszüleid tudnának erről? Így kívülről nézve nyilván nem normális a kapcsolatuk, de eléggé felszínesen látjuk, a te dühtől eltorzult szemüvegeden keresztül, szóval nem igazán lehet erre mit mondani. Te annyit tehetsz, hogy megpróbálsz tőlük függetlenedni, kicsit lehiggadni és nem ennyire elfogultan nézni ezt a helyzetet. Anyád férjeként hivatkozol a saját apádra, közben egyetemre jársz, otthon laksz és nem dolgozol, de nagyon rosszul vagy mindentől és mindenkitől. Nem kerek nekem ez a sztori.

2020. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Vegul is anyad es apad nyitott hazassagban elnek, nekik ez jo, ok tartanak el teged , te pedig nem tudod elviselni, hogy nem tudod megszegyeniteni oket, legalabb a nagyszulok elott.
2020. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
45%

Amugy ha a no nem ad szexet, akkor sem megcsalni kell, hanem férfi módjára kommunikálni kell es lezárni a kapcsolatot. De itt neha akkora hőbörgés van, egyszer nem akar szexelni az asszony, oszt mar főbe is lőné a pali. Normalis emberek ilyenkor beszelgetni szoktak, nem a masik hata mogott kurogatni.

(ezt annak üzenem aki ott az elejen kerdezte hogy miert maradjon hu a férfi-ha nincs szex, nem is ertem ez h jott szoba)

mondjuk a Nő is legyen mar No, es hagyja el az elso ilyen atbaszas utan a kedves ferfit.

2020. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!