Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit kellene csinálnom?

Mégis mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

A helyzet: anyám férje több mint 10 éve csalta meg először, azóta együtt maradtak, most meginn kiderült, hogy komplett arzenállal csalta/csalja, külön telefonnal dolgozik. Én sajnos nem tudok otthonról elköltözni, úgy érzem, hogy a lelkem most tört össze teljesen, pszichológushoz majd csak később fogok elmenni. A probléma az, hogy anyám nem akar elválni, elnézi neki, nagyszüleimnek nem tudom el-e mondjam, engem belülről emészt fel a dolog. Anyám abban a mentalitásba van, hogy neki ez jutott, jó ez.

Ugye nem normális az, hogy valaki aki x éve csalja a feleségét x nővel az úgy viselkedik mintha semmi sem történt volna, ugye nem?


2020. dec. 27. 17:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Jol latja a 19 es.


EGY PAR NYITOTT HAZASSAGBAN EL,ez nekik jo, ELTARTANAK EGY FELNOTKORU NOT, AKI AZON DUHONG, HOGY NEM TUDJA MEGSZEGYENIYENI OKET A NAGYSZULOK ES A GYIK OLVASOI ELOTT!!!

2020. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

A másik dolog, meg az hogy mióta nyitott kapcsolat az, ahol házasságban élnek a felek és csak ag egyik fél kapcsolata nyitott

A másik meg, képzeljétek csak el, a környéken kb mindenkivel csalta, a fodrásztól kezdve a tanárig, irtózatos szégyen, nem csak a másik félnek, hanem a gyerekeknek is

2020. dec. 27. 21:59
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted a lényeget. Ez nem a te döntésed hanem anyukádé. És miért kellene megalázni az egész rokonság előtt?

Inkább kérdezd meg tőle mit segíthetsz. Pl biztosíthatnád a támogatásokról bármi is történik. Van legalább 50-55, nem biztos hogy érez magában elég erőt hogy új életet kezdjen. Plusz most még egy hisztiző lány nyafogását kell hallgatnia.

Másfelől meg mit érdekel ha amúgy sem volt jó kapcsolatod anyukáddal?

2020. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező keresi a partnereket abban, hogy szapulhassa az ősöket, de főleg az apját.
2020. dec. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!