Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan válasszam el anyámat...

Hogyan válasszam el anyámat és az élősködő veszélyes pasiját egymástól?

Figyelt kérdés

Ha minden jól menne, nem is érdekelne, hogy anyám kivel van. DE ő egy toxikus kapcsolatban van valakivel már kb 3 éve, de ezt későn vettem észre.

Elvileg anyum palija fél tőlem, de nem tudom, hogy pontosan mit tegyek a JÓ érdekében.


Miért akarom, hogy abba hagyják ezt az értelmetlen kapcsolatot egymással?

- már volt fizikai bántalmazás (egyik fél sem volt ártalmatlan)

- már volt megcsalás

- rengeteg veszekedés, szakítás és a többi (nem nyúzlak titeket ezzel most)


Az a baj, hogy ez nem minden. Nagyim és én is úgy érezzük, hogy ez a pasi anyum pénzét és csak a testét akarja. A palinak rengeteg adóssága van, ha már a pénznél tartunk.

Jelenleg anyum lakásában van pedig anyum megígérte nekem, hogy soha nem viszi be a szobájába. (Elfelejtettem írni, hogy külföldön élnek és hamarosan én is oda költözöm csak természetesen más albiba.)

Szóval, félek a további bántalmazástól és kihasználásoktól. A paliból alig lehetne kinézni, hogy valami nem komplett nála.



2021. jan. 5. 13:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Te neked semmi beleszólásod az ő párkapcsolataiba...
2021. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Na ezért ne kezdjen gyerekes nővel az ember....gondolom útban van a pasas, te meg emiatt nem lóghatsz külföldön korlátlanul anyád nyakán.
2021. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt. Te megmondhatod a véleményed. Elválasztani nem tudod. Ez az ő élete, elrontani is joga van.
2021. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha anyukádnak ez jó így akkor te nem tudsz tenni semmit és nem is kell.
2021. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
Kitalálom; te vagy 16/L, aki a 10 évvel idősebb barátnőjével is “szét akarja választani” a 17 éves plátói szerelmét?
2021. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Beszélgess anyukáddal, hogy miért jó ez neki, tényleg jó e, boldog e, vagy csak veleragadt és nem tudja, hogyan kellene kijönni.


De az benne kell, hogy negszülessen, hogy merre innen tovább.

2021. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Már ne haragudj, de te lennél a legjobban felháborodva, ha anyukád konkrétan tönkre akarná tenni a kapcsolatodat fordított helyzetben.

Ne szólj bele. NEM szólhatsz bele. Megmondhatod a véleményed (de nem traktálva, folyamatosan, mert anyukád gondolom, nem szellemi fogyatékos), de ennyi. Anyukád majd tanul a hibájából, ha pofára esik.

2021. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Itt ilyet ne kerdezz mert csak az lesz a valasz hogy ne szolj bele.



De talan epp az a baj anyukaddal hogy egyedul nem fogja fel vagy nincs ereje ebbol a kapcsolatbol elmenekulnie esetleg fenyegetve van. Es erot adhat neki az hogy valaki igenis foglalkozik vele es segiteni akar.

2021. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Úgy látom a "toxikus" lett 2020 szava ebben a kategóriában :D Szerintem az a toxikus hogy te mennyire vagy toxikus, erről szól most ez a toxikus komment.
2021. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

#10

A toxikus és a nárcisztikus!

Ezek nélkül nem kérdés a kérdés és nem válasz a válasz.:D

2021. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!