Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kórházban van a szerelmem....

Kórházban van a szerelmem. Hogy győzzem meg a szüleimet, hogy meglátogathassam?

Figyelt kérdés

A barátom kórházban van, de sajnos másik városban, mert a nagyszüleinél volt mikor a baleset történt. körülbelül 100 km-re. Tegnap történt. Biciklizett és nekiesett egy betonkerítésnek, agyrázkódása lett, eltörött az egyik karja, meg is műtötték még tegnap, meg a mellkasán is vannak zúzódások. Tegnap nem tudtam vele beszélni de ma délelőtt már igen. Nagyon hiányzik, nagyon aggódom miatta és szeretném látni, egy kicsit ott lenni mellette. Még napokig kórházban kell maradnia. El akarok menni meglátogatni, de a szüleim nem engedik, hogy egyedül odautazzak, mert hogy felesleges, úgyis hamar hazajön, meg biztos jól van. Ne költsek pénzt a vonatjegyre. De én mindenképp szeretném meglátogatni és ő is mondta, hogy rossz ott a kórházban és olyan jó lenne, ha láthatna. Hogyan tudnám a szüleimet meggyőzni, hogy elengedjenek?


16/L


2010. aug. 13. 23:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg anyukádat, hogy ha valaki az ő szerettei közül kórházban lenne, ő sem látogatná meg, mert drága a vonatjegy??

Annyira drága nem lehet, hogy diákjeggyel ne tudd megjárni.

Mindenképpen menj el a szerelmedhez, mert ilyen helyzetekben dől el, hogy csak a jóban vagy a rosszban is együtt vagytok-e.

2010. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Mondd el, hogy nagyon szeretnéd meglátogatni, és a saját zsebpénzedből veszed a jegyet. Mondd meg anyudnak, hogy ő is elmenne apudhoz. Nálam az ilyesmi bejön. Jobbulást a barátodnak, és remélem elmehetsz hozzá! 16/L
2010. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
milyen anya az ilyen?? drága a voantjegy.. ekkora skótságot már nem azért.. mert ha aztmondaná hogy ne menj egyedül mert félt ő meg nem ér rá.. de még akkor is :S mond meg hogy ez számodra nagyon fontos, és eléggé bánt hogy nem akar engedni
2010. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
mond azt h zsebpénzből és h ő is elmenne ha apud vagy vkije akit szeret korházba került volna. ha nem engedi akkor menj szo nélkül... 16l
2010. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%
Kérd meg hogy valami felnőtt elkisér a kórházba, 100km-re én sem engedném de nem azért mert szemét vagyok hanem mert rettenetesen féltem
2010. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg neki, hogy ha ő is beteg lesz és nem mész el a kórházba az csakis azért van mert drága a jegy, az idő. Ne legyen önző, mert az élet azt vissza adja.
2010. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, legfeljebb azt mondod hogy barátnődhöz mész, aztán reggeltől estéig csak megjárod.
2010. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de a szakközepes osztálytársaim közül sokan voltak kollégisták 100km-ről is...
2010. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van spórolt pénzed, akkor menj el és kész. Én ezt tenném. Aki ezt nem érti meg, az nem jó ember.
2010. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem engednék a szüleim, hogy egyedül odautazzak, beültetnének az autóba, és elvinnének ennél jóval messzebbre is.
2010. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!