Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kórházban van a szerelmem....

Kórházban van a szerelmem. Hogy győzzem meg a szüleimet, hogy meglátogathassam?

Figyelt kérdés

A barátom kórházban van, de sajnos másik városban, mert a nagyszüleinél volt mikor a baleset történt. körülbelül 100 km-re. Tegnap történt. Biciklizett és nekiesett egy betonkerítésnek, agyrázkódása lett, eltörött az egyik karja, meg is műtötték még tegnap, meg a mellkasán is vannak zúzódások. Tegnap nem tudtam vele beszélni de ma délelőtt már igen. Nagyon hiányzik, nagyon aggódom miatta és szeretném látni, egy kicsit ott lenni mellette. Még napokig kórházban kell maradnia. El akarok menni meglátogatni, de a szüleim nem engedik, hogy egyedül odautazzak, mert hogy felesleges, úgyis hamar hazajön, meg biztos jól van. Ne költsek pénzt a vonatjegyre. De én mindenképp szeretném meglátogatni és ő is mondta, hogy rossz ott a kórházban és olyan jó lenne, ha láthatna. Hogyan tudnám a szüleimet meggyőzni, hogy elengedjenek?


16/L


2010. aug. 13. 23:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg anyukádnak hogy szeretnél el menni és kész.

Hisz ő is megtenné ezt érted.

Menj csak el szerintem, mert ez jól esik majd neki!

Jobbulás és neked SOK SIKERT!

2010. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Istenem. Vannak, akik ennyi idősen kollégiumba járnak, vonattal, egyedül. Hallod, én tuti megsértődnék, kifejezetten sértő a hozzáállásuk. Én ki sem kérném a véleményük, és felszállnék egy vonatra, de ha jóban akarsz velük lenni, akkor szép szóval magyarázd el nekik, hogy te már pedig el fogsz menni, akár tetszik nekik, akár nem!!!! Azután pedig szépen szállj fel az első buszra. Még ha büntetést kapnék, akkor is mennék. Gondolom, hogy megbízol a fiúban, és a családjában is, és gondolom, hogy a családja szívesen lát téged. Otthon meg majd leülöd a büntetést, ha kell.
2010. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
16 évesen nem mehetsz egyedül 100 km-re... Mondd meg a szüleidnek hogy ez nem normális.
2010. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Uccsó vagyok. Látom, hogy más is írta, hogy messzebről is járnak ennyi idősen kollégisták, ez tényleg így van, úgyhogy ez nem lehet ok. Felnőtt vagyok már, de ettől függetlenül nem tudom megérteni a hozzáállásuk.

Esetleg az tényleg jó ötlet, hogy kísérjen el valaki.

De ennyi idősen már szerintem tudsz te egyedül is utazni, amúgyis csak leszállsz, meg felszállsz. Mondhatnád azt is, hogy ott várnak az állomáson a barátod szülei, és elvisznek magukhoz. Anyukád meg kikísérhet a buszhoz. Vagyis csak a buszon lennél egyedül. Aztán már nem olyan szükséges persze, hogy ott várjanak, de ez lehet, hogy megnyugtatná őket.

2010. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, utolsó előtt voltam, sorry.
2010. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérj engedélyt még egyszer, - esetleg kérd meg ha van idősebb testvéred, vagy egy barátnődet, hogy kísérjen el, hátha ketten jobban elengednek - és ha hajthatatlanok, fogd magad és menj el. 100 km, reggel elindulsz, délután jössz, megjárod szépen. Megbüntetnek, na és? Ordibálnak Veled, talán adnak 1-2 pofont (ha annyi eszük van) :( - de én nem ijednék meg, vállalnám, ha a szerelmemről lenne szó.
2010. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
A fiúval egy városban laktok? esetleg megkérhetnéd a szüleit, hogy ha mennek be hozzá, vigyenek téged is.
2010. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ülj fel a vonatra reggel azt jónapot. Nem értem a szüleidet.
2010. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik barátnőm került kórházba, mert annyira felfázott és anyu nem is ismeri, még nem találkoztak, de mikor megtudtam, épp vidéken voltam a nagyszüleimnél, 100 km-re Pesttől és másnap már mentem is fel hozzá. Anyu még mondta is, hogy vigyek neki egy kis főtt kaját és én vittem. És még szerelmesek sem vagyunk, szóval..:)

Ugyanúgy 16L

2010. aug. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen én már simán mentem egyedül Balatonra pestről! miről beszéltek itt emberek???

a nagyim is kb 100km-re lakott, utaztam hozzá is egyedül.

vannak 14-15 éves srácok, akik már egyedül repülnek!

ha soha nem utazik egyedül, az első útján eltéved majd...


jó hogy nem azt várjátok el, h a szülei még xarni is elkísérjék!


drágám, ha fontos neked a barátod, akkor szépen fogod magad, kimész az állomásra, veszel jegyet, aztán robogsz a kis uracskádhoz epedve!

nem kell ehhez engedély, ezt szerencsére nem kötik korhoz sehol, úgy mint a bagózást, a piálást, meg a szexet...

2010. aug. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!