Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne önzőség? Meghalt az...

Nem lenne önzőség? Meghalt az Unokatesóm 2 éve, és van egy 16 éves lánya, és év vagyok a gyámja. Mindent megadok neki amit csak lehet. De!

Figyelt kérdés
Mivel én Ausztriába dolgozok, és szeretnék ott is lakni a párommal.Így tehát a lány is jönne velünk.. csak félek hogy kiszakítanám a környezetéből sőt még az anyja is itt van eltemetve..Mit tegyek? Köszönöm a válaszokat! 25N
2010. aug. 14. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A lány mit gondol a költözésről?
2010. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy 16 éves lánnyal már le lehet ülni,és megbeszélni őszintén mindent!ha elmondjátok mindketten a véleményeiteket,és megbeszéltek mindent,akkor nem lesz gond!
2010. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még nem mertem elmondani neki, félek hogy nagyon kiakad.. még nem dolgozta fel a történeteket.!
2010. aug. 14. 17:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, kérdezd meg mi a véleménye a költözködésről... Lehet tetszene neki, lehet nem. De mindenképpen kérdezd meg, ha pedig akarata ellenére is kicipeled, akkor tuti utálni fog.
2010. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszerü,beszéld meg vele.Ha nem szerelmes akkor nagyon valószínü,hogy tetszene neki.Csinálj kedvet hozzá.Ès addj neki idöt dönteni!Sok sikert!
2010. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem így is nagyon rendes tőled, hogy gondját viseled és mindent megadsz neki. Fiatal vagy nagyon, neked most kell élned és menni az álmaid után, hisz utána jönnek a saját gyerekek, addigra meg kell találnod a helyed.


Ausztria nincs messze, biztosan meg tudnátok oldani, hogy a temetőbe hazajárjatok, és a barátokkal is találkozhat ilyenkor. A kislánynak is jót tenne a környezetváltozás (bár nem tudom, mennyire tette már túl magát az eseten), nyelvet tanulna, stb., talán ott megy majd egyetemre is, ez a jövője szempontjából hasznos lenne.


És 2 év múlva, ha nagykorú lesz, eldöntheti, hogy marad, vagy visszajön.

2010. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom,hogy miként fog reagálni,de én már attól ki akadtam,hogy egy megyével arrébb költöztünk,pedig nem volt semmi tragédia.Szerintem inkább maradnia kellene(kolesz pl),itt legalább számíthat a barátaira és nem egy totálisan új helyre kell beilleszkednie.
2010. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

17:52-es vagyok:


még annyit, hogy persze üljetek le, és beszéljétek át. Nagyon sajnálom, ami az anyukájával történt, de most ő az, akit befogadtak, és szerintem nem lenne helyénvaló csak azért itthon maradni, mert ő netán azt mondja, hogy nem akar menni.

2010. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem hungarista nem fogja érdekelni... ott 5-10x annyit kerestek, szebb, nyugodtabb az emberek a táj, még az időjárás is jobb, barátokat meg bárhol lehet szerezni.
2010. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg orulni is fog neki, csak ugy adjatok elo:D Mi gyerekkoromban nagyon sokat koltoztunk, mar mind az ot kontinensen eltem, imadom!:D
2010. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!