Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok az unokatesóm...

Féltékeny vagyok az unokatesóm egyik rokonára. Miért?

Figyelt kérdés
Az unokatesómmal tavaly nyáron sok időt töltöttem el. Bemutatta az egyik rokonát aki náluk volt egész nyáron. A srác egy udvarias, jó humorú, intelligens, kedves fiú volt, és én kissé beleestem. Na jó, egész nyáron tartott nálam egy fellángolás. Azt hittem én is tetszem neki, de semmi sem történt. 1 éve nem hallottam róla, de ma megnéztem őt facebookon, és barátnője lett. Közös csókolózós képek stb...Olyan rossz érzésem lett: mérges is lettem, azt mondtam magamban, hogy "blőőő hányok" de közben meg olyan fura. Azt hittem már elfelejtettem, és mégis így érzek...
2011. júl. 28. 23:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert az élet, és az ember ilyen. Ha lesz majd egy párod, akiről te is csókolózós képeket tehetsz ki, vagy pusztán csak boldog leszel, elmúlik. Vagy jókat fogsz mosolyogni magadon, amiért egy kb idegen élete érdekelt. Most az zavar, hogy te el tudtál volna vele képzelni valamit, ő pedig mással találta meg.
2011. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!