Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt párom mással randizik,...

A volt párom mással randizik, én még mindig szeretem, de nem törődik velem. Megőrülök! Valaki esetleg hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Februárban szakított velem, utána derült ki, hogy terhes vagyok, aztán elvetéltem, de megvádolt, hogy hazudok! :( Utána meghalt az édesapja és nagyon szenvedett, megsajnáltam, próbáltam közeledni hozzá, ő megköszönte, de utána írt egy levelet, hogy köztünk vége és ne próbálkozzak... Nem tudom felfogni, nem tudok belenyugodni!!! Azóta volt egy rövid kapcsolatom, ha annak lehet nevezni, de nem illettünk össze, ez nagyon hamar kiderült (és amúgy is az exet szeretem). Egy barátnőm elmesélte, hogy azt mondta állítólag, hogy szeretett, de megingott bennem a bizalma és soha többé nem tud bennem bízni! Nem bírom tovább, esélyt se adott, hogy bizonyítsak... :(
2010. aug. 14. 18:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, én is kb. ugyanezeket a tanácsokat adnám magamnak...

Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 14. 19:25
 12/12 anonim ***** válasza:

1. Biztos szeretett? Ha szeretsz valakit, a legjobbat feltételezed róla, akkor is, ha nem érdemli meg. Ő meg lek*vázott, lehazugozott... szóval?

2. Lényegtelen, hogy te szereted-e, ha ő nem szeret. A kapcsolatok soha nem 1 emberen múlnak, és nem is hármon - hanem mindig kettőn. Azon a kettőn, aki benne van.

3. Miért kellene MOST bizonyítanod, miért nem febr. előtt tetted? Ha pedig megtetted, ha nem hatottad meg, úgyis mindegy.

4. Igen, sok ember van hasonló cipőben, ha ez megnyugtat. :)

2010. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!