Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha másokhoz...

Mit csináljak ha másokhoz képest le vagyok maradva az életben?

Figyelt kérdés
Szétnézek az ismerőseim között már szinte mindenkit vagy eljegyeztek, vagy megházasodtak, vagy már gyerekeik is vannak. Én meg itt vagyok 28 évesen, de mivel a barátommal nem hosszú ideje vagyok együtt, így mostanában nem esélyes semmi sem, ráadásul most még munkám sincs. 28 évesen még mindig csak várhatok mindenre, ami másnak már régóta megvan.
2021. jan. 16. 11:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Én szerintem jobban le vagyok maradva. 28 vagyok mint te. Most suliba jàrok, munkàm eddig csak pár hónapig volt, barátom meg soha az életben nem volt. Neked legalább van baràtod és úgy látom munkàd is volt én meg azt se tudom lesz-e valaha.
2021. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Ne másokhoz hasonlítsd magad. Hol van az kőbe vésve, hogy ezt meg az mikor kell?
2021. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Én lassan 21 leszek, egy érettségim van, most járkálok ide-oda állásinterjúra, az utóbbi 18 hónapból dolgoztam kb 10-et, mert keresgélem a megfelelő munkákat.. épp azon gondolkodtam, hogy mi lett volna ha egy normális helyen megállok, még az elején, akkor mennyi pénzem lehetne már :D

Ezzel arra akarok kilyukadni, ha nyafogsz hogy a barátoddal nem régóta vagy együtt, attól nem leszel előrébb. Hogyan gondoltad ezt meggyorsítani? Ha másik barátod lenne még távolabb állnál a családalapítástól (időben)

Szerintem minden úgy történik ahogy lennie kell, fel a fejjel mindenkinek.:)

2021. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%

Mit csinálj? Hát vissza már nem tudsz menni az időben.

Szóval a helyedben megpróbálnak kihozni a helyzetből a maximumot. Keresnek egy jó állást, hogy ne ez legyen az akadálya például a gyerekvallalasnak. Élveznem a párommal a kettesben töltött idot, tartalmassa tennem az életem, hogy ne csak várakozásnak éljem meg.

Én így tettem.

2021. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok, csak annyit szeretnék kérdezni, hogy te ezeket valóban magad miatt akarod vagy azért mert "gàz" ha ennyi idősen nem csinàltàl x dolgot, ami úgymond elvàràs? (Ne nekem vàlaszolj, hanem magadnak.)
2021. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
én is 28 vagyok, eljegyezve se vagyok még, de én nem sietek. majd lesz eljegyzés, házasság, gyerek mikor letelepedünk. átmeneti lakásba nem szülök
2021. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
Én 36 évesen találtam meg az igazit, 38 évesen házasodtunk össze, és 40 évesen szültem a fiúnkat. Így hozta az élet. Vannak későn érő típusok, én is az voltam.
2021. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen nincs, hogy le vagy maradva. Olyan már van, hogy te nem csinálsz olyat, amit mások igen. Én így fogom fel. 22
2021. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%

Miért másokhoz hasonlítod magad? Miért nem haladsz a saját tempódban és örülsz annak amid van?


Mi emiatt szakítottunk a párommal, ő is úgy diktálta volna a kapcsolatunk tempóját, amit a kollégáinál, havernál meg a környezetében látott, az nem számított, hogy nagyon nem tart ott a kapcsolatunk, sőt...

Ráadásul úgy, hogy mielőtt járni kezdtünk még ő is úgy gondolta hogy felesleges elsietni, hogy aztán elváltak vagy egyedülálló szülők legyünk. Hát tessék. Most kezdhet mindent előről. Velem még így is előbb ért volna oda ahova akart...😅

2021. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%

Én is itt vagyok egyedül 39 évesen, kevés élettapasztalattal, párkapcsolati tapasztalattal.

Kérdező: nálam jobb helyzetben vagy.

2021. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!