Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le arról...

Hogyan szoktassam le arról hogy dobálja a játékait? Sokszor engem is megüt vele, hiába mondom nem szabad fáj ha másokhoz dobja, eltörik nem lesz mivel játszani. Stb. Annál jobban csinálja! 15 hónapos

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

2,5 évesem, ha dühös, akkor még ő is dobálja, nem nagyon érdekli, hogy eltörik és nem lesz, már ő viszi a kukához a még jó játékait is...


Nálunk az válik be, hogy akkor egyszerűen elveszem, felteszem a szekrény tetejére, ahol látja, és nem kapja meg, míg szépen nem játszik vele. Ált. másnap kapja csak meg...

2012. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk ez eléggé eldurvult egy 2 hónappal ezelőtt..már rendesen féltem a fiamtól:) a semmiből olyan dühkitörései voltak hogy már orvoshoz akartam vinni:)

Nálam bejött hogy mindent amit hozzám dobott elvettem és nem másnap hanem 3-4 nap mulva kapta meg,de akkor se a kezébe hanem csak ugy visszatettem a szobába egyesével!

az első 3 napban csak labdái maradtak,azt nem vettem el mert az nem fáj ha megdob:) de neeem nem azért vmi mégis csak kell játszani..

Ja és én egy szó nélkül vettem el..előtte1000szer mondtam hogy ne,fáj stb..nem szabad..de tudta hogy idegesit annál jobban csinálta..

Nálunk volt még a fejem a földhöz vagy a falba verem,vagy csipkedem a hasamat meg tépem a hajam kiborulás is..de arról meg nemvettem tudomást..ránéztem hogy lássa hogy látom csak nem idegesit..

Most eszébe sem jut hozzám vágni semmit,mert tudja hogy nem idegesit fel max egy játékkal kevesebb aznapra..

2012. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!