Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha másokhoz...

Mit csináljak ha másokhoz képest le vagyok maradva az életben?

Figyelt kérdés
Szétnézek az ismerőseim között már szinte mindenkit vagy eljegyeztek, vagy megházasodtak, vagy már gyerekeik is vannak. Én meg itt vagyok 28 évesen, de mivel a barátommal nem hosszú ideje vagyok együtt, így mostanában nem esélyes semmi sem, ráadásul most még munkám sincs. 28 évesen még mindig csak várhatok mindenre, ami másnak már régóta megvan.
2021. jan. 16. 11:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megvan az oka a 19 - nek, hogy ebben az elkeseredett helyzetben éljen.

A mai világban kapcsolatok - és szülői segítség nélkül nagyon nehéz elindulni az életben és jó állást találni!

Gyanítom, a 19 - es se gazdag családban él, mert akkor nem menekült volna el a bizonytalanba.

2021. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
52%
#21 nyilván megvan az oka, de nem értem, miért kell olyan helyen próbálkozni, ahol még a nyevet se beszéli, így munkája sincs. Mo-n legalább a nyelvtudás meglenne
2021. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha több ember venné észre, hogy ez a toxikus társadalom agyatlan versenyzőket csinál az emberből. Inkább lázadni kéne ez ellen, és nem táplálni a gépezetet, ami gázsirabszolgát csinál belőled.
2021. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
66%

Keress bármilyen tevékenységet, amivel szívesen foglalkoznál, autodidakta módon is képezheted magad, tölts le tananyagokat, nézz videókat, kösd le magad.

A közösségi médiát pedig zárd be és rá se nézz.

2021. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
78%
22# Azert annyira nem rossz a helyzetem, nalm vannak sokkal rosszabbak. Csak azt probaltam tudatni a kerdezovel, hogy az en vallam peldaul milyen terhek nyomjak. Nincs egyedul, es nalunk sokkal hatrebb levo emberek is vannak a vilagon. En sem bizonytalanba menekultem, mert a lakhatasom meg van oldva, igy tudok nyelviskolaba jarni, es a megkeresett otthoni penzembol fizetem is azt. Remelem mihamarabb jo lesz a beszedem is, es találok munkat is. :) En pozitivan allok hozza, bar lehetnek negativ es haza is mehetnek.
2021. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Miből gondoljátok, hogy a közösségi oldalakat nézi? Én élőben is ezt látom az ismeretségi körömben.
2021. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Semmirol nem vagy lemaradva!
2021. jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Azt javaslom tiszta szívvel és őszintén neked, hogy NE és ne hasonlítgasd az életedet, hogy hol tartasz másokéval! Magadra figyelj, te legyél épp ott, ahol neked jó. Annyi féle életút van. És az élet nem valami ahol valahol tartani kell vagy ilyesmi, inkább olyan, mint egy zene, egy tánc, aminek nem az a lényege hogy valahová odaérj, hanem az, ami épp van. Fókuszálj magadra, a te álmaidra, a te jól létedre, kibontakozásodra. Jó nagy hibákat lehet elkövetni az életben ha olyanokat lép az ember, amit feltételez hogy abban az életben kellene, elvárt.. Bocs, ha túl elvont voltam.
2021. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Savlekotő ***** válasza:
21%
Mások tettek a dolgaikért.. De ma mindent mástól vártok,így naná hogy semmi se megy...
2021. jan. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az életútja. Van, akinek hamarabb összejön pár dolog, van, akinek később. 25 vagyok, egyedülálló anyuka, elváltam és míg a régi osztálytársaim már rég a megszerzett szakmájukban dolgoznak, addig én meg csak most kezdek el egy szakmát tanulni. Nem vagyunk egyformák!
2021. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!