Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, barátnőim,...

Nincsenek barátaim, barátnőim, ráadásul "szingli lány" vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismerősök külföldön, tavaly pedig kiléptem egy 10 éves kapcsolatból, 27 vagyok, és csak idősek írnak mindenhol... Mit csinálok rosszul?
2008. dec. 2. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Probalj eljarni minel tobb helyre, hogy tudjal uj baratokra szert tenni, ismerkedni. Sportolni, tanc tanfolyamra, nyelv iskolaba...stb. Iratkozz be valahova, akar tobb helyre is, es igy lesznek barataid. Utana pedig apold a kapcsolatokat, nagyon fontos!
2008. dec. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

szia

ha budapesti vagy,irj privit.:) nekem sincs barátnőm

2008. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen probálj meg valahogy szert tenni barátokra-ők nagyon fontosak.....
2008. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
Szia! Én 30 éves, budapesti lány vagyok, bár párkapcsolatban, de barátok, barátnők nélkül... és azért kellenek a csajos-barátnős programok is, nem akarok mindig csak a barátommal lenni. Ha van kedved írj!
2008. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincsen egysem:(.külföldön lakom svàjcban,van egy kisfiam is.ha valakinek szintén nncsen baràtnöje(haveri),akkor irjon privit vagy ide!köszi:(.
2008. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

szerintem nem kell sok barát 2-3 barátbő pont elég de ők legyenek igaza barátok.inkább2 izaz barát min15 olyan aki kibeszél.nem?

a pasikkal pedig ne foglalkozz göcsöen leht ,hogy egysze csak szmbe jön veled

2010. jún. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!