Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nincsenek eltiltva!...

Akik nincsenek eltiltva! Milyen gyakran bújtok össze? Mennyire nőtt meg a libidótok? Kit vártok? (fiú, lány? )

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajtam múlna akkor az egész terhesség alatt nem lenne semmi. Egyszerűen nem kívánom a szexet:S lányom lesz.
2011. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hogy tud rávenni a párod,hogy mégis legyetek együtt?


(engem le kell fizetnie-általában egy tábla csokival) :-)

2011. szept. 3. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! egész terhesség alatt alig kívántam a párom...most viszont fordult a kocka! :D kb 3 hete... kisfiúnk lesz amúgy.

31hkm

2011. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
13.hétben vagyok és hatalmas libidóm lett:)) állandóan mászok rá szegény férjemre:)) de etetem , kap sok tojást, fehérjét, csokit,joghurtot, hogy bírja:))heti ötször követelem a jussomat.
2011. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
lányom lesz, majd megbolondulok a férjemért. A fiammal el voltunk tiltva. Mostanában hetente 1* bújtunk össze, de nem miattam, hanem mert egyrészt delegációban volt, másrészt pedig kimerült estére. Néha meg szokta jegyezni, hogy kezdeményezhetnék gyakrabban. Kibírná a szexet, ha csak én dolgoznék, ő meg aludna közben, de nem vagyok hülye. Valamit valamiért.
2011. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hetesen kívánom, csak kicsit félünk is, orvos előtt nem merek, mert elég sokat keményedek. Csak remélni tudom, hogy nem tilt el (pénteken megyek először), és akkor a vizsgálat után hatalmasat szexelünk majd! :o)))
2011. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19 hetes vagyok. Az elejétől majd megőrülök érte, szívem szerint le se szállnék róla, de csináljuk a házat,dolgozik, így ő örökké fáradt, úgyhogy havonta 1-2szer jó esetben.

Fiúnk lesz:)

2011. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi nem változott azzal, hogy terhes lettem, úgyanúgy szexeltünk, mint elötte, de mivel párom nagyon sokat dolgozik, ezért jó ha heti 1× összejött! Most viszont visszafogtunk, mert rövidült a méhnyakam és az utóbbi néhány alkalommal véreztem utánna, mert felsértettük a méhfalat, úgyhogy most már máshogy kényeztetem apát! :) Kislányunk lesz! 33 hetes km
2011. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!